همانا تمام موجودات و جانوران زمین و بلکه ماهیان دریا براى تحصیل کنندگان علوم ـ اسلامى و معارف الهى ـ تحیّت و درود میفرستند. بحارالأنوار: ج 1، ص 137، ح 31.

حجت الاسلام والمسلمین حسینخانی خبر داد

حجت الاسلام والمسلمین حسینخانی خبر داد

معاون تهذیب حوزه های علمیه با اشاره به مهمترین اولویت های تهذیب در سال جدید گفت: اصلی ترین کار این معاونت راه اندازی شورای تهذیب در ۳۰ مدرسه کشور است و طرح جهاد تربیتی مدیران و اساتید سراسر کشور را نیز تداوم خواهیم داد.

به گزارش خبرگزاری مرکز مدیریت حوزه های علمیه، حجت الاسلام والمسلمین هادی حسینخانی در حاشیه مراسم آغاز سال تحصیلی حوزه های علمیه در مدرسه فیضیه  در گفت و گو با خبرنگاران ضمن تبریک آغاز سال تحصیلی اظهار داشت: برنامه تابستانی معاونت تهذیب بیشتر در اجرای دوره هایی بود که بحث های تهذیبی حوزه را در کشور تقویت کند.

وی تصریح کرد: دوره تربیت مشاور با حضور 270 نفز از اساتید سراسر کشور در مشهد برگزار شد.

معاون تهذیب حوزه افزود: همچنین دوره شوراهای تهذیب مدارس با حضور سی نفر از مدیران مدارس معاونان تهذیب، اساتید و طلاب برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین حسینخانی با اشاره به مهمترین اولویت های تهذیب در سال جدید گفت: اصلی ترین کار این معاونت راه اندازی شورای تهذیب در 30 مدرسه کشور است و طرح جهاد تربیتی مدیران و اساتید سراسر کشور را نیز تداوم خواهیم داد.

وی افزود: پیگیری برنامه های تهذیبی از طریق مدیران و اساتید مدارس در اولویت معاونت تهذیب حوزه است.

معاون تهذیب حوزه های علمیه خاطر نشان کرد: همچنین اعزام اساتید اخلاق به شهرستان ها تداوم خواهد داشت.