پیامبر اکرم(ص)فرمودند:نشان منافق سه چيز است:سخن به دروغ بگويد،از وعده تخلف كند،در امانت خيانت نمايد./تحف العقول ص 316

ارزیابی تفصیلی ۹۰ درصد آثار به پایان رسید

ارزیابی تفصیلی ۹۰ درصد آثار به پایان رسید

دبیر همایش کتاب سال حوزه از پایان ارزیابی تفصیلی ۹۰ درصد آثار رسیده به دبیرخانه همایش خبر داد.

حجت الاسلام و المسلمین مهدی حقی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری«حوزه»، اظهار داشت: پس از ارزیابی اولیه آثار در هیئت‌های شانزده‌گانه همایش، 30 درصد آثار موفق به راه‌یابی به مرحله دوم داوری‌ شدند.

وی افزود: بیش از 600 ارزیابی بر روی آثار راه یافته به مرحله دوم داوری انجام شده است و تاکنون 90 درصد این ارزیابی‌ها به پایان رسیده و نتایج آن در حال بررسی است.

دبیر همایش کتاب سال حوزه در ادامه بیان داشت: به زودی جلسات هیئت‌های نهایی داوری هر گروه برگزار می‌شود و آثاری که حد نصاب لازم را کسب کرده باشند به عنوان آثار «کاندیدای برگزیدگی» به شورای علمی همایش معرفی می شوند.

حجت الاسلام و المسلمین حقی افزود: آثار معرفی شده به شورای علمی، طی جلسات مختلف که از آذرماه تشکیل شده اند، مورد بررسی قرار گرفته و برگزیدگان نهایی تعیین می‌شوند.

دبیر همایش کتاب سال حوزه بیان داشت: همایش معرفی برترین آثار مکتوب حوزه‌های علمیه سراسر کشور و تجلیل از صاحبان آثار هفتم بهمن ماه در شهر قم برگزار می‌شود.

وی افزود: دراین مراسم که با حضور اندیشمندان، استادان عالیقدر و فرهیختگان حوزه‌های علمیه برگزار می‌شود، یکی از مراجع عظام تقلید سخنرانی می کنند.

لازم به ذکر است: مراسم معرفی و تقدیر از برگزیدگان هجدهمین همایش کتاب سال حوزه روز پنجشنبه 7 بهمن ماه 95 از ساعت 9 تا12 صبح در سالن همایش مدرسه امام کاظم (ع) شهر قم برگزار می شود.