پیامبر اکرم(ص)فرمودند:نشان منافق سه چيز است:سخن به دروغ بگويد،از وعده تخلف كند،در امانت خيانت نمايد./تحف العقول ص 316

آغاز ثبت نام پذيرش آموزش غيرحضوري سطح عالی حوزه

آغاز ثبت نام پذيرش آموزش غيرحضوري سطح عالی حوزه

ثبت نام پذيرش آموزش غيرحضوري سطح ۲ و ۳ حوزه های علميه کشور (قم و سایرشهرستانها) دوره دوره شهریور ۹۶ آغاز شده است.

به گزارش خبرگزاری حوزه ،  ثبت نام پذيرش آموزش غيرحضوري سطح 2 و 3 (قم و سایرشهرستانها) دوره شهریور 96 آغاز شده است.

طلاب، مبلغین یا طرح هجرت یا شاغل یا سرباز طلبه ، كه تاكنون در آموزش غيرحضوري ثبت نام ننموده اند، مي توانند ت 5 خرداد ماه سال جاری با مراجعه به سایت معاونت آموزش حوزه های علمیه نام نویسی کنند.

بر اساس این گزارش: طلابی که در دوره قبل(اسفند95) ثبت نام کرده اند و امتحان داده اند نیاز به ثبت نام مجدد ندارند و توسط مدرسه به دوره جدید(شهریور96) منتقل می شوند.

زمان انتخاب درس از تاریخ 15 خردادماه 96 لغایت 15 تیرماه 96 می باشد.

شرایط متقاضیان شرکت در آموزش غیر حضوری

اشتغال تمام وقت؛نداشتن منع قانونی از ادامه تحصیل؛ فارغ التحصیل سطح‏ یک؛ فارغ التحصیل سطح یک؛ طلبه ای است که امتحانات (کتبی و شفاهی) پایه اول تا ششم را با موفقیت به پایان رسانده باشد؛ گذراندن تحصيلات دوره سطح1 به طور رسمى و به عنوان طلبه در مدارس حوزوى؛انتقال پرونده به یکی از مدارس برگزارکننده آموزش غیرحضوری از جمله شرایط ثبت نام اعلام شده است.

روحانی شاغل: طلبه ای است که اشتغال به وظایف روحانیت در امور دینی در یکی از مناطق یا در یکی از دستگاه ها و نهاد های انقلاب اسلامی داشته باشد، ادامه تحصیل سرباز طلبه در آموزش غیرحضوری بلا مانع می باشد.

ثبت نام فقط از طريق سامانه نجاح معاونت آموزش انجام خواهد گرفت، به اين صورت كه طلبه ابتدا وارد پنل شخصي خود شده، گروه معاونت آموزش را انتخاب می نماید و از منوی سمت راست بر روی گزینه «انتقالات» کلیک نموده و با انتخاب نوع انتقال، مراحل را تا پایان انجام دهند.

زمان برگزاري امتحان در شهریورماه 96  خواهد بود كه برنامه آن متعاقبا اعلام مي گردد.