پیامبر اکرم(ص)فرمودند:نشان منافق سه چيز است:سخن به دروغ بگويد،از وعده تخلف كند،در امانت خيانت نمايد./تحف العقول ص 316

مدیر حوزه علمیه همدان بیان کرد

مدیر حوزه علمیه همدان بیان کرد

حجت الاسلام والمسلمین موسوی اصفهانی،در جمع اساتید و طلاب مدرسه علمیه آیت الله آخوند(ره) همدان گفت:دولتمردان برای رفع مشکل بیکاری و معیشت مردم چاره اندیشی کنند.

حجت الاسلام والمسلمین موسوی اصفهانی،در جمع اساتید و طلاب مدرسه علمیه آیت الله آخوند(ره) همدان گفت: حماسه حضور و مشارکت گسترده و پرشور مردم عزیز ایران اسلامی در انتخابات، جلوه ای از عزم و اراده ملت با ایمان و انقلابی کشور ایران بود.

وی در ادامه افزود: این حضور گسترده، عامل یاس و نا امیدی کینه توزان و بدخواهان نظام و شادی و افتخار علاقه مندان به نظام مقدس جمهوری اسلامی شد.

حجت الاسلام موسوی اصفهانی با اشاره به بد اخلاقی هایی که در انتخابات این دوره صورت گرفت، ابراز داشت: متاسفانه در دوران تبلیغات و در جریان برگزاری انتخابات شاهد بد اخلاقی ها و تخلفات متعددی بودیم که در شان نظام مقدس جمهوری نبود.

عضو خبرگان رهبری افزود: عده ای در تبلیغات انتخابات از خط قرمزها عبور کردند و قطعاً در پیشگاه عدل الهی مسئول و فردای قیامت به نتیجه اعمال خود خواهند رسید.

مدیر حوزه علمیه همدان افزود: بر دولت مردان لازم است که با پایان یافتن رقابت های انتخاباتی، پر توان و با نشاط به دنبال اقدام و عمل در مسیر تحقق وعده ها قدم برداشته و نسبت به رفع مشکل بیکاری و معیشتی مردم اقدامی عاجل انجام  دهند.

وی در پایان گفت: مردم ایران اسلامی در بخش نخست وظیفه خود را یعنی حضور و مشارکت ملی به نحو احسن انجام داده و باید به مسأله مطالبه گری و نظارت بر دولت آگاه بوده و با هوشیاری کامل در مقابله با توطئه های دشمنان اسلام گوش به فرمان ولی امر مسلمین آیت الله العظمی خامنه ای باشند.