--


پیامبر اکرم(ص)فرمودند:نشان منافق سه چيز است:سخن به دروغ بگويد،از وعده تخلف كند،در امانت خيانت نمايد./تحف العقول ص 316

معاون آموزش حوزه های علمیه

معاون آموزش حوزه های علمیه

حجت الاسلام والمسلمین رستم نژاد در دومین روز از اجلاسیه معاونین مدیریت های استانی که در قم برگزارشد با بیان اینکه هدف مدیریت جدید تحول در حوزه است و برای تحقق تحول، فعالیت و طرح های مفیدی صورت گرفته است.

به گزارش خبرنگارخبرگزاری حوزه، حجت الاسلام والمسلمین رستم نژاد در اجلاسیه معاونین مدیریت های استانی که در قم برگزارشد با بیان اینکه هدف مدیریت جدید تحول در حوزه است و برای تحقق تحول، فعالیت و طرح های مفیدی صورت گرفته است اظهارداشت: یکی از این گام ها برای تحول، تبیین و توجیه طرح ها است؛  تحول حرکت دسته جمعی است، اگر حرکت جمعی نشود تخریب خواهد شد، پس باید حرکت را هماهنگ کرد و این مسئله نیاز به توجیه دارد.

معاون آموزش حوزه های علمیه عنوان کرد:گام بعدی اجرای تحول آماده سازی و بسترسازی است، در این بستر سازی همه بخش ها مدیران و معاونین به میدان بیایند و تلاش کنند تا کارها روی زمین نماند.

وی با بیان این که رسالت معاونین و جایگاه آنها بسیار اهمیت دارد از اجرایی شدن ارتقاء سطح علمی معاونین آموزشی خبر داد و گفت: یکی از مصوبه های این معاونت، استفاده معاونین آموزشی از درس خارج به صورت غیر حضوری است و کسی که در درس خارج شرکت کند  از طلبه حوزه علمیه به شمارمی رود.