گناهان كوچك، راهى به سوى گناهان كبيره است؛ هر كس كـه در گنـاهان كوچـك از خــدا نترسـد، در مورد گناهان بزرگ و بسيار هم از او نمی‌ترسد.

دوره شیعه شناسی در بندرعباس برگزار شد

دوره شیعه شناسی در بندرعباس برگزار شد

معاون تبلیغ حوزه علمیه برادران هرمزگان از برگزاری دوره شیعه شناسی و پاسخگویی به شبهات اعتقادی به همت مجمع جهانی اهل بیت (ع) در بندرعباس خبر داد.

حجت الاسلام مهدیان راد در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری «حوزه» از هرمزگان، به اهمیت برگزاری دوره های آموزشی اشاره کرد و بیان داشت: دوره شیعه شناسی و پاسخگویی به شبهات اعتقادی از برنامه  های بنیادی و لازم ویژه طلاب بخصوص طلاب برادر است. 

وی افزود: این دوره به همت مجمع جهانی اهل بیت (ع) در راستای ارتقای آگاهی و بینش علمی مخاطب در زمینه ی تبیین مذهب تشیع و راه های مبارزه با هجمه فرقه های ضاله وهابیت و بهاییت در استان هرمزگان برگزار شد.

استاد حوزه علمیه هرمزگان اذعان کرد: این دوره بصورت مستمر در طول سال ماهی یک روز در پژوهش سرای شهید قاسمی بندرعباس با حضور طلاب و فعالان فرهنگی استان برگزار می شود.

مهدیان راد گفت: اولین دوره آموزشی این طرح؛ امروز پنجشنبه 13تیر ماه با حضور بیش از 60 طلبه و فعال فرهنگی خواهر و برادر با حضور اساتید برجسته کشور برگزار شد.