پیامبر اکرم(ص)فرمودند:نشان منافق سه چيز است:سخن به دروغ بگويد،از وعده تخلف كند،در امانت خيانت نمايد./تحف العقول ص 316

در مراسم افتتاحیه نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی حوزه

مدیر حوزه‌های علمیه کشور گفت: بیش از ۵ هزار پژوهشگر در سطوح مختلف حوزوی وجود دارد و حوزه در زمینه پژوهش رتبه‌بندی مختص به خود را اعمال می‌کند که کاملاً بومی حوزه است.

ادامه

در آیین افتتاح دستاوردهای پژوهشی مراکز حوزوی

حجت‌الاسلام‌والمسلمین میرمعزی گفت: جهت‌دهی پژوهش‌های حوزه، باید به سمت نیازهای جامعه و نظام اسلامی باشد و حوزه باید به ‌نوبه خود پاسخگوی این نیازها باشد و کارهای انجام‌گرفته شده نیز تا به امروز شایسته قدردانی است، اما کافی نیست.

ادامه

مدیر حوزه های علمیه در همایش حوزه بین الملل، حوزه تمدن ساز

مراجع تقلید نگاه بین المللی حوزه را برای ما تبیین و رهنمون سازی می کنند/ اگر در عرصه بین الملل سنجیده عمل نکنیم ضرر خواهیم کرد.

ادامه

استاد عنصری اساسی در تربیت طلبه است

مدیر حوزه‌های علمیه گفت: نظام آموزشی پژوهش‌محور دارای عناصر و مؤلفه‌هایی است که یکی از عناصر مهم در این نظام، خود استاد است.

ادامه

مدیر حوزه علمیه خوزستان بیان کرد

حجت الاسلام‌ و المسلمین بهرام‌پور با بیان اینکه انتقال پایتخت اسرائیل به بیت‌المقدس، فرصتی ویژه برای تقویت همگرایی علیه رژیم صهیونیستی و وحدت بین الادیانی است، گفت: همان‌طور که در قرآن آمده، خداوند، دشمنان را از احمق‌ها آفریده است.

ادامه

مسئول دفتر هماهنگی امور مدارس قم

حجت‌الاسلام والمسلمین واحدی با بیان اینکه یکی از میراث ارزشمند حوزه‌های علمیه تجربه‌های علمای گذشته ما است گفت: امروز اگر بتوانیم تجربه‌های اساتید را تجمیع کرده و این مباحث را در همین دوران اشتراک بگذاریم و بعد به آینده‌ها تحویل دهیم کار بزرگی کرده‌ایم.

ادامه