به درستى که تمام موجودات و جانوران زمین و بلکه ماهیان دریا براى تحصیل کنندگان علوم ـ اسلامى و معارف الهى ـ تحیّت و درود مى فرستند./بحارالأنوار: ج 1، ص 137، ح 31.

حوزه انقلابی، سیاست زده و سیاست گریز نیست

مدیر حوزه های علمیه با تاکید بر اینکه اسلام با اندیشه سکولاریسم فاصله دارد، گفت: حوزه در تراز اندیشه امام، حوزه ای است که سیاست زده تحت تاثیر اندیشه های غلط نیست و در عین حال سیاست گریز هم نیست.

ادامه

مستکبران به دنبال بردگی بشر هستند

معاون تهذیب حوزه های علمیه: نقش حوزه در مبارزه با بدعت و خرافات زدایی پررنگ تر شود / مستکبران به دنبال بردگی بشر هستند

ادامه

قائم مقام مدیر حوزه های علمیه در امور استان ها

حجت الاسلام والمسلمین غفوری گفت: انقلابی ماندن حوزه که مورد تأکید رهبر معظم انقلاب نیز هست، ضرورتی جدی است که باید به آن توجه و از توان طلاب و فضلای حوزه در این زمینه استفاده شود.

ادامه

ظرفیت تبلیغ دین را در اختیار دشمن قرار ندهیم

حجت الاسلام والمسلمین فرخ فال در گردهمایی معاونین تبلیغ مدارس علمیه استان قم، بابیان اینکه هدف اصلی حوزه تبلیغ اسلام ناب است گفت: اگر روزی این هدف آسیب ببیند، باید در تأسیس حوزه دچار شک و تردید شد.

ادامه

آیت الله اعرافی مدیر حوزه های علمیه

همه بخش های حوزه سال آینده دارای نقشه راه و سند جامع خواهند داشت و چشم اندازی برای اهداف و برنامه های خود ترسیم خواهند کرد و از جمله آن برنامه ۵ ساله است که همه بخش های حوزه باید سال آینده ارائه کنند.

ادامه

مدیر حوزه های علمیه در دیدار با خانواده شهدا

آیت الله علیرضا اعرافی همزمان با ایام وفات ام البنین(س) و ایام تکریم از خانواده معظم شهدا، در دیدار با خانواده معظم شهدای روحانی در منزل شهیدان میثم و صالحی حضور یافت

ادامه