--


پیامبر اکرم(ص)فرمودند:نشان منافق سه چيز است:سخن به دروغ بگويد،از وعده تخلف كند،در امانت خيانت نمايد./تحف العقول ص 316

به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

مسئول حوزه مدیریت جناب اقای عباس علم الهدی از دیدار صمیمی مدیر حوزه های علمیه با اساتید، فضلا و طلاب در روز چهارشنبه، بیستم بهمن خبرداد.

عباس علم الهدی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری  حوزه ، با بیان این مطلب گفت: در آستانه سی و هشتمین فجر انقلاب اسلامی، دیدار صمیمی مدیر حوزه های علمیه با اساتید، فضلا و طلاب چهارشنبه، بیستم بهمن   ساعت18:30 در سالن اجتماعات مدرسه فیضیه برگزار می گردد.

وی افزود: این دیدار در راستای برنامه های وسیعی است که در آغاز دهه مبارکه فجر انقلاب اسلامی به واحد‌های ستای، استانی و مدارس علمیه سراسر کشور ابلاغ گردیده است.

مسئول حوزه مدیریت مدیر حوزه های علمیه خاطرنشان کرد: در این دیدار، چند نفر از اساتید، فضلا و طلاب به بیان دیدگاه‌های خود در ارتباط با رسالت، ماموریت و کارکردهای حوزه های علمیه خواهند پرداخت.

علم الهدی گفت: مدیرحوز های علمیه نیز ضمن گرامی داشت ایام الله دهه مبارک فجر، به بیان طرح‌های تحولی، برنامه ها و دیدگاه های خود در راستای ارتقاء کمی و کیفی حوزه‌های علمیه در ابعاد مدیریتی، آموزشی، پژوهشی، تبلیغی و تربیتی خواهند پرداخت.

وی برگزاری جشن های سالروز پیروزی انقلاب اسلامی در مدیریت های استانی و مدارس علمیه سراسر کشور را شور انگیز اعلام کرد و بیان داشت: از مهمترین برنامه‌های ابلاغی به استان‌ها و مدارس علمیه سراسر کشور، حضور مدیران، اساتید و طلاب در مراسم غبار روبی مزار شهدا، برگزاری نشست‌های تخصصی و همایش‌های ویژه بزرگداشت ایام دهه مبارک فجر؛ انتشار ویژه نامه‌ها، نشریات و مجلات استانی و دهها برنامه تبلیغی و ترویجی دیگر توسط حوزه و روحانیت بوده که این برنامه ها تا 22بهمن ادامه خواهد داشت.