--


پیامبر اکرم(ص)فرمودند:نشان منافق سه چيز است:سخن به دروغ بگويد،از وعده تخلف كند،در امانت خيانت نمايد./تحف العقول ص 316

معاون تهذیب حوزه های علمیه

معاون تهذیب حوزه های علمیه

حجت الاسلام والمسلمین ملکی، توجه خانواده های طلاب به تهذیب و علم را مهم دانست و گفت: انتظار می رود همسران طلاب در این دو بعُد از همسران خود مطالبه گری کنند.

به گزارش خبرنگارخبرگزاری «حوزه»، حجت الاسلام والمسلمین ملکی  در همایش کلاس های معارف ویژه همسران و خانواده های طلاب که به همت اداره امور مشاوره و خانواده معاونت تهذیب حوزه های علمیه که در مدرسه علمیه معصومیه(ص) قم برگزار شد، ضمن تقدیر از برگزار کنندگان کلاس های معارف  گفت: از خدای سبحان قدردانیم که در جبهه حق قرارگرفته ایم، ولی در این جبهه قرار گرفتن دارای هزینه هایی است و خیلی از افراد که در این مسیر قرار گرفته اند، هزینه داده اند.

معاون تهذیب حوزه های علمیه عنوان کرد: هدف از برگزاری این کلاس ها تبیین مبانی دینی، اخلاقی و ترویج آن در بین خانواده های طلاب و سپس در میان آحادجامعه است.

مدیر مدرسه علمیه معصومیه(ص) اظهارداشت: این نوع کلاس ها برگزار شده تا خانواده متدین گرفتار عقائد باطل و توده های انحرافی نشوند و همین خود مسئله مهم است و باید قدردان بود، ولی قدم بعدی این است که برگزاری کلاس ها طوری باشد تا خانواده احساس راحتی کنند و تلاش هم این است.

این کارشناش مذهبی افزود: به عنوان مسئولیتی که برعهده دارم، تلاش کردم درس اخلاقی با حضور مرجع عالی قدرآیت الله العظمی مکارم شیرازی و با موضوع درس اخلاق و ارائه مشاوره و خانواده برای خانواده طلاب برگزار شود و این کار با پی گیری زیاد صورت گرفت و در مراحل بعدی به دنبال این هستیم این مسئله در مناطق دیگر هم  مانند شهرک های مهدیه و پردیسان برگزار شود.

حجت الاسلام والمسلمین ملکی، توجه خانواده های  طلاب به تهذیب و علم را مهم دانست و گفت:  انتظار می رود همسران طلاب در این دو بعُد از همسران خود مطالبه گری کنند.