--


پیامبر اکرم(ص)فرمودند:نشان منافق سه چيز است:سخن به دروغ بگويد،از وعده تخلف كند،در امانت خيانت نمايد./تحف العقول ص 316

سخنگوی مدیریت حوزه های علمیه

سخنگوی مدیریت حوزه های علمیه

حوزه های علمیه، انتقال پایتخت رژیم جعلی صهیونیستی را محکوم می کند/ انتفاضه دیگری راه خواهد افتاد.

حجت الاسلام و المسلمین عباس رفعتی ضمن محکوم کردن این اقدام وقیحانه در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری «حوزه»، اظهار داشت: همان‌طور که رهبر معظم انقلاب فرمودند، این موضع آمریکا به نفع رژیم غاصب صهیونیستی گرفته شده است و در واقع، نشان از ضعف و استیصال این رژیم کودک کش دارد.
رئیس شبکه جهانی ولایت، افزود: امروز آمریکا و همفکران آن، به دنبال تقویت روحیه و ضعف درونی رژیم صهیونیستی هستند، به همین جهت با طرح تعویض پایتخت رژیم صهیونیستی به قدس شریف به دنبال روحیه بخشی به این رژیم غاصب هستند.
وی با بیان اینکه اقدام امروز آمریکا، متأسفانه ناشی از ضعف و سرسپردگی برخی از کشورهای عربی منطقه است، ادامه داد: اینکه آمریکا، هر از گاهی دست به ایجاد اغتشاش در منطقه خاورمیانه می زند و در امور منطقه به انواع مختلف دخالت می کند، متأسفانه ناشی از ضعف و سرسپردگی برخی از دول عربی‌اسلامی منطقه است.
حجت الاسلام و المسلمین رفعتی، تصریح کرد: فتنه امروز آمریکایی‌صهیونیستی، فقط با وحدت امت اسلام و اقدامات یکپارچه دول اسلامی خنثی می شود، در غیر این‌صورت، این موضع‌گیری آمریکا و اقدامات نابخردانه رژیم کودک‌کش صهیونیستی، انتفاضه دیگری را رقم خواهد زد.
سخنگوی مدیریت حوزه های علمیه، بیان داشت: ان‌شاءالله با این اقدام و فتنه آمریکایی‌صهیونیستی شاهد از بین رفتن این رژیم جعلی باشیم و این سرنگونی با عملیاتی ساختن این طرح، بدون تردید آغاز خواهد شد.
وی تأکید کرد: حوزه های علمیه نیز ضمن محکوم کردن این طرح، از همه ملت های اسلامی می خواهیم، ضمن محکوم ساختن این فتنه جدید در منطقه خاورمیانه و جهان اسلام، نشان دهند که مانند رژیم سعودی، نوکر و جیره‌خوار صهیونیست ها و استکبار جهانی نیستند؛ هر کشوری که مانند رژیم سعودی با این حرکت همراهی نکند، بدون تردید مطرود جهان اسلام است.