پیامبر اکرم(ص)فرمودند:نشان منافق سه چيز است:سخن به دروغ بگويد،از وعده تخلف كند،در امانت خيانت نمايد./تحف العقول ص 316

مسئول روابط عمومی حوزه های علمیه

مسئول روابط عمومی حوزه های علمیه

حجت الاسلام والمسلمین طیب حسینی مدیر روابط عمومی حوزه های علمیه از برگزاری ۲۲ جلسه طرح مطالبات و نظرات و دیدارهای عمومی آیت الله اعرافی با طلاب خبرداد.

حجت الاسلام والمسلمین طیب حسینی در گفت وگو با خبرگزاری «حوزه» گفت: دیدار عمومی طلاب با مدیر حوزه های علمیه از سنت های قدیمی حوزه است که توسط آیت الله اعرافی احیا شد.
وی افزود: تا کنون پس از حضور ایشان در سمت مدیریت حوزه های علمیه 22 جلسه دیدار حضوری با حضور طلاب در دفتر مدیر حوزه های علمیه کشور برگزار شده است و در این مدت 200 نفر از طلاب طرح ها، مطالبات و نظرات خود را با مدیر حوزه مطرح کرده اند.
مدیر روابط عمومی حوزه های علمیه بیان کرد: در این دیدارها بیان طرح ها و نظرات پیشنهادات و انتقادات و نقطه نظرات طلاب رصد و بازگو می شود و نتایج آن نیز پیگیری می شود.
وی گفت: فرایند ثبت ملاقات به این شکل است که طلاب از سه ناحیه ملاقات خود را از طریق سامانه سفیر به ثبت می رسانند که از طریق خبرگزاری حوزه لینک این سامانه قابل دسترسی است.
حجت الاسلام والمسلمین طیب حسینی اظهارکرد: دومین مسیر حضور طلاب در این دیدارها، مراجعه حضوری از طریق روابط عمومی حوزه های علمیه واقع در مجتمع دارالولایه جمکران اتاق 391 است که طلاب می توانند با مراجعه به این دفتر در این زمینه ثبت نام کنند؛ همچنین طلاب از طریق تلفن روابط عمومی نیز تقاضای خود را به ثبت برسانند.
وی گفت: پس از ملاقات دستور مدیر نیز به مسئولین مربوطه ارجاع می شود و پس از صدور دستور تا اخذ نتیجه، پیگیری های لازم انجام شد و گزارش نتیجه کار خدمت مدیر حوزه های علمیه ارایه می شود.