پیامبر اکرم(ص)فرمودند:نشان منافق سه چيز است:سخن به دروغ بگويد،از وعده تخلف كند،در امانت خيانت نمايد./تحف العقول ص 316

 تشیع لندنی ابزار تفرقه افکنی انگلیسی هاست

تشیع لندنی ابزار تفرقه افکنی انگلیسی هاست

مدیر حوزه علمیه استان بوشهر: حجت الاسلام خدری گفت: شیعه انگلیسی با حمایت روباه پیر تلاش می کند با اهانت به مذاهب اسلامی، اختلاف ایجاد کند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری حوزه از بوشهر حجت الاسلام رضا خدری، در مسجد قمر بنی هاشم (ع) شهر چغادک گفت: دشمنان ما امروز از هر روزنه ای برای ضربه زدن به مملکت استفاده می کنند، روزی با تحریک صوفیان و دراویش، و روزی هم با تحریک شیعه انگلیسی.

مدیر حوزه علمیه بوشهر ادامه داد: امروز باید هوشیار باشیم و بدانیم که دشمنان بسیار هوشیارند و برنامه‌ریزی دقیق می کنند تا ما را به انحراف دچار کنند. دولت انگلیس به عنوان روباه پیر، همیشه به فکر اختلاف افکنی در جوامع بوده و از هر روزنه ای برای رسید به اهداف خود استفاده می کند.

حجت الاسلام خدری  یکی از شگردهای انگلیس برای رسیدن هدف را فرقه سازی عنوان کرد و ابراز داشت: روزی وهابیت را ساختند تا تکفیر و کشتار در جوامع اسلامی را نهادینه کنند، روزی فرقه بابیه را ساختند، امروز هم فرقه هایی نظیر صوفیان و درویشان را تقویت و تحریک می کنند.

مدیر حوزه علمیه استان بوشهر بیان داشت: این روباه مکار حتی تلاش کرده است در هیئت های مرتبط با اهل بیت(ع) و امام حسین(ع) هم نفوذ کند و از این طریق اختلاف کنی و انحراف ایجاد کند؛ تشیع انگلیسی را ساختند تا با نظام اسلامی که حاصل خون هزاران شهید عاشق اهل بیت(ع) است، مقابله کند.

حجت الاسلام خدری افزود: شیعه انگلیسی با حمایت روباه پیر تلاش می کند با اهانت به مذاهب اسلامی، اختلاف ایجاد کند و گروهی که اخیراً از سفارت ایران در لندن بالا رفتند، روی پرچمشان نوشته اند " هیئت خدام المهدی" ولی آیا واقعاً اینها خادم هستند یا دشمن حضرت مهدی (عج) هستند؟

مدیر حوزه علمیه بوشهر تاکید کرد: باید هوشیار باشیم و خدای نخواسته فریب شعارهای زیبا را نخوریم و ساده نباشیم و فکر نکنیم اگر کسی با حمایت انگلیس پرچمی را بلند کرد، می تواند پیرو اهل بیت(ع) باشد.

وی با بیان اینکه باید برای رسیدن به مسجد تراز اسلامی تلاش کنیم، ابراز داشت: مسجد طراز اسلامی مسجدی است که نمازگزاران و اهالی اطراف آن مسجد به صورت همه جانبه رشد داشته باشند؛ نمازگزاران مساجد ما باید از نظر فکری، فرهنگی، سیاسی و بصیرتی به رشد کافی برسند و این نیازمند برنامه‌ریزی دقیق و صحیح توسط مسؤولان مساجد است.