پیامبر اکرم(ص)فرمودند:نشان منافق سه چيز است:سخن به دروغ بگويد،از وعده تخلف كند،در امانت خيانت نمايد./تحف العقول ص 316

راهیان نور هدیه شهدا به جوانان امروز است

راهیان نور هدیه شهدا به جوانان امروز است

مدیر حوزه علمیه قزوین با اشاره به این که راهیان نور هدیه شهدا به جوانان است، گفت: راهیان نور نقطه تقابل تهاجم فرهنگی و مقابله با جنگ نرم دشمنی است که تمام توانش را در این عرصه به کار گرفته است.

حجت الاسلام والمسلمین علی عباسی در جمع طلاب  واساتید اعزامی به اردوی  راهیان نور که در حسینیه امام زاده حسین(ع) برگزار شد، گفت: اعزام کاروان راهیان نور علاوه بر اینکه یک یادآوری خاطرات برای نسل‌های ابتدای انقلاب است، سبب بازگویی رشادت‌ها، ایثار و جوانمردی برای نسل چهارم انقلاب نیز می‌باشد.

وی افزود: مقام معظم رهبری بر اعزام کاروان‌های راهیان نور بسیار تاکید دارند و ما می‌خواهیم با هدایت حاکمیت این حرکت ادامه داشته باشد؛ این مسیر باید تقویت شود تا به حرکت خودجوشی تبدیل شود و مردم خود در سفر راهیان نور مشارکت داشته باشند.

حجت الاسلام والمسلمین عباسی تصریح کرد: بسیاری از دشمنان قسم خورده ما تمام تلاش شان را معطوف کرده‌اند که بین جوانان و نظام فاصله بیندازند، زیرا می‌دانند جوانان ایرانی سرشار از تفکر، پویایی و انرژی هستند.

مدیر حوزه علمیه قزوین گفت: بسیاری از جوانان با حضور در اردوهای راهیان نور متحول می‌شوند، چرا که سرمایه گذاری در این عرصه فرهنگی هزینه محسوب نمی‌شود و این اردوها یک رویداد فرهنگی ارزشمند محسوب می شود.

وی خاطرنشان کرد: دفاع مقدس قطعه‌ای درخشان و نورانی حیات ملی ما است و این دفاع مقدس معتبرترین قطعه تاریخی کشور است که تجلی‌گر حقانییت نظام و ما و جلوه‌ای از عاشورا است.

عضو شورای حوزه علمیه قزوین با اشاره به این که راهیان نور هدیه شهدا به جوانان است، گفت: راهیان نور نقطه تقابل تهاجم فرهنگی و مقابله با جنگ نرم دشمنی است که تمام توانش را در این عرصه به کار گرفته است