«اطاعت فاطمه‏ عليها السلام بر تمام بندگان الهى حتى جن و انس، پرندگان و حيوانات، پيامبران و ملائكه واجب است.» (عوالم، ج 11، ص 190؛ دلائل الامامة، ص 28).

قائم مقام مدیر حوزه های علمیه درامور استانها

قائم مقام مدیر حوزه های علمیه درامور استانها

حجت الاسلام و المسلمین غفوری: مقاومت کنیم جبران خسارت برجام بدست خواهد آمد/عهد شکنی آمریکا مطلب جدیدی نیست.

حجت الاسلام و المسلمین غفوری در گفت وگو با خبرنگارخبرگزاری حوزه با اشاره به مواضع خصمانه آمریکا علیه ملت ایران و با بیان اینکه موضع رهبر انقلاب، مراجع، علما و مردم نسبت به موضوع عهد شکنی آمریکا مشخص است گفت: این عهد شکنی دولت مردان آمریکا مطلب جدیدی نیست، بارها رهبر انقلاب نسبت به این به عهدی تذکر داده بودند.

قائم مقام مدیر حوزه های علمیه درامور استانها افزود: به همین دلیل، حالا وقت این رسیده است که اگر افرادی نسبت به بد عهدی های آمریکا در ذهن تردیدی داشتند، با این اقدام رئیس جمهوری آمریکا، همه حقایق اثبات شده است.

وی اظهار داشت: تنها راه جامعه اسلامی و نظام در برابر جبهه استکبار، همان راهی بود که از اول انقلاب دنبال کردیم و آن ایستادگی و مقاومت است.

حجت الاسلام و المسلمین غفوری افزود: آمریکا جنگ اقتصادی و فرهنگی علیه کشور آغاز کرده است و این مسئله تنها مربوط به الان نیست، بلکه در گذشته و حتی بعد از انقلاب هدفش از بین بردن و تسلط بر نظام جمهوری اسلامی بوده است.

قائم مقام مدیر حوزه های علمیه درامور استانها افزود: همه این دشمنی ها به ما می آموزد، تنها راه مقابله، مقاومت و ایستادگی است.

وی اظهار داشت: این جمله رهبر انقلاب است که معتقدند« امروز وزارت خانه خزانه داری آمریکا، اتاق جنگ اقتصادی علیه کشور ایران اسلامی است»، اینها مباحث روشنی است. آمریکا جبهه جنگ اقتصادی و رسانه ای علیه نظام شروع کرده است، تجربه نشان داده هر جا در برابر دشمن محکم ایستادیم و مقاومت کردیم، دشمن عقب نشینی کرده است و جای که به دشمن امید بستیم، جبهه استکبار پیشروی کرده است.

حجت الاسلام و المسلمین غفوری  افزود: اگر در برابر دشمن مقاومت کنیم، قطعا جبران خسارت برجام هم بدست خواهد آمد.