«اطاعت فاطمه‏ عليها السلام بر تمام بندگان الهى حتى جن و انس، پرندگان و حيوانات، پيامبران و ملائكه واجب است.» (عوالم، ج 11، ص 190؛ دلائل الامامة، ص 28).

نباید در مقابل دشمن ضعف نشان داد

نباید در مقابل دشمن ضعف نشان داد

حجت الاسلام والمسلمین نبوی معاون تبلیغ و امور فرهنگی حوزه: تجربه نشان داده نباید به دشمن نرمش و ضعف نشان داد، اگر ضعف و نرمش را ببیند، ول کن ماجرا نخواهند بود.

حجت الاسلام والمسلمین نبوی در گفت وگو با خبرنگارخبرگزاری حوزه، با اشاره به رویکرد خصمانه آمریکا علیه جمهوری اسلامی گفت:  نباید در بحث برجام با آمریکایی ها خداحافظی کنیم و با اروپایی ها کنار بیاییم.

معاون تبلیغ  و امور فر هنگی حوزه های علمیه افزود: اروپایی ها عملا دنباله روی آمریکایی ها هستند. الان اروپاییها بحث موشک و سایر مسائل را مطرح می کنند. معتقدم تنها راه مقابله و عقب نشینی با جبهه استکبار، مقاومت است و دشمن از ما سر سختی ببیند.

وی افزود: تجربه نشان داده نباید به دشمن نرمش و ضعف نشان داد، اگر ضعف و نرمش را ببیند، ول کن ماجرا نخواهند بود.

حجت الاسلام والمسلمین نبوی گفت: تنها را مقابله با برجامی که هیچ ارزشی برای کشور نداشته است و حتی بدتر دولتی که به همه تعهدات خود عمل کرد و می بایست به بعضی تعهدات عمل می کرد، این است در مقابل دشمن خیلی محکم وقوی عمل و مقاومت و سر سختی نشان دهیم.

معاون تبلیغ حوزه های علمیه افزود: دولت به جای اینکه به همه تعهدات عمل می کرد و سانتریفیوژهای را بیرون می آورد، کافی بود به بعضی تعهدات عمل می کند که امروز با این مسائل روبه رو نمی شد.