--


پیامبر اکرم(ص)فرمودند:نشان منافق سه چيز است:سخن به دروغ بگويد،از وعده تخلف كند،در امانت خيانت نمايد./تحف العقول ص 316

مرکز مدیریت حوزه های علمیه در بیانیه ای تاکید کرد

مرکز مدیریت حوزه های علمیه در بیانیه ای تاکید کرد

مدیریت حوزه های علمیه از مجامع بین المللی به ویژه سازمان همکاری های اسلامی و سازمان ملل متحد می خواهد تا ضمن محکومیت اقدام آمریکا و رژیم صهیونیستی، اقدامی در خور و شایسته در مقابل آن اتخاذ کنند.

به گزارش خبرگزاری حوزه متن بیانیه مرکز مدیریت حوزه های علمیه در خصوص کشتار بی رحمانه جوانان فلسطینی در راهپیمایی روز نکبت و نیز انتقال سفارت آمریکا در سرزمین های اشغالی به بیت المقدس  به این شرح است:

سُبْحَانَ الَّذِي أَسْرَى بِعَبْدِهِ لَيْلاً مِّنَ الْمَسْجِدِ الْحَرَامِ إِلَى الْمَسْجِدِ الأَقْصَى الَّذِي بَارَكْنَا حَوْلَهُ.

سوره اسراء آیه 1

اقدام نابخردانه و گستاخانه رئیس جمهور منفور آمریکا مبنی بر انتخاب قدس اشغالی به عنوان پایتخت رژیم اشغال‌گر صهیونیستی و انتقال سفارت‌خانه آمریکا به بیت المقدس، بار دیگر  لکه ننگی بر تاریخ حیات سیاسی آمریکا نشاند و نقش لابی صهیونیسم را در تصمیم گیری های دولت ایالات متحده بیش از پیش آشکار ساخت. این اقدام که علی رغم مخالفت دولت ها و ملت ها انجام شد، ظلم آشکار به ملت مظلوم فلسطین،  نقض قوانین بین المللی و تحریک احساسات بیش از یک و نیم میلیارد مسلمان و همه آزادی خواهان جهان بود. بدون شک این موضوع با همکاری و چراغ سبز برخی حکام مرتجع منطقه صورت گرفته و باعث گستاخی هرچه بیشتر رژیم صهیونیستی خواهد شد. تقارن این رخداد با روز نکبت و قتل عام وحشیانه مردم فلسطین از سوی تروریسم صهیونیستی خود گواه محکمی بر این مطلب است.

حوزه های علمیه همراه با ملت مسلمان ایران و آزادیخواهان جهان و با تأسی به رهبر عظیم‌الشان انقلاب اسلامی(مدظله) و مراجع عظام(دامت برکاتهم) کشتار بی رحمانه جوانان فلسطینی در راهپیمایی روز نکبت و نیز انتقال سفارت آمریکا در سرزمین های اشغالی به بیت المقدس که گامی در مسیر اشغال کامل قدس شریف است را به شدت محکوم کرده و اعلام می دارد این اقدامات، بر آتش خشم ملت های مسلمان خواهد افزود و زبانه های انتفاضه ملت مظلوم فلسطین را شعله ورتر خواهد نمود. همچنین مدیریت حوزه های علمیه از مجامع بین المللی به ویژه سازمان همکاری های اسلامی و سازمان ملل متحد می خواهد تا ضمن محکومیت اقدام آمریکا و رژیم صهیونیستی، اقدامی در خور و شایسته در مقابل آن اتخاذ کنند و ملتهای مسلمان را به فریاد رسا  برضد این اقدام جنایتکارانه فرا می‌خواند، امید است در ماه مبارک رمضان و بویژه روز شریف قدس شاهد فریادی رسا از جهان اسلام و مستضعفان جهان در برابر این رژیم باشیم.

مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه