--


پیامبر اکرم(ص)فرمودند:نشان منافق سه چيز است:سخن به دروغ بگويد،از وعده تخلف كند،در امانت خيانت نمايد./تحف العقول ص 316

مدیر حوزه علمیه کردستان مطرح کرد

مدیر حوزه علمیه کردستان مطرح کرد

با استقامت توانستید بحث خبر و اطلاع رسانی را در حوزه جا بیاندازید/ خداقوت به سربازان رسانه ای امام زمان(عج).

حجت الاسلام والمسلمین عباس عربیان در حاشیه بازدید از رسانه رسمی حوزه های علمیه، اظهار داشت: واقعا جای خداقوت و تشکر از شما سربازان رسانه ای امام زمان(عج) دارد که در فضای رسانه ای حوزه مشغول به فعالیت هستید.

وی ابراز داشت: معمولا کارهای ستادی به چشم نمی آید و جنس فعالیت در خبرگزاری حوزه هم به این صورت است؛ به عنوان مثال یک مدیر استانی مدرسه ای می سازد و صدای آن به همه می رسد؛ اما شما شبانه روز در این میدان حضور داشته و خالصانه مشغول به فعالیت هستید.

مدیر حوزه علمیه کردستان خاطرنشان ساخت: جای خداقوت دارد که در این فضا، با این عده کم و با مشکلات موجود فعالیت خود را داشته و در حد توان مشغول به اطلاع رسانی هستید.

حجت الاسلام والمسلمین عربیان تصریح کرد: در گذشته خبر و اطلاع رسانی در حوزه به رسمیت شناخته نمی شد؛ اما به حول قوه الهی و با استقامتی که داشتید، توانستید کار را به این نقطه برسانید؛ باید با تقویت و همدلی کار را بهتر از گذشته به پیش ببرید.

وی با اشاره به یکی از جملات مقام معظم رهبری، اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب به عنوان نائب بر حق امام زمان(عج) بیان کردند که اگر بنده در این جایگاه نبودم، در فضای مجازی کار می کردم؛ پس شما هم دلسرد نشوید و با قوت و قدرت به این راه ادامه داده و باید فرمایش ایشان را به صورت تابلو در این خبرگزاری قرار داد تا همکاران این رسانه بدانند که در چه فضای مهمی مشغول به کار هستند.