«اطاعت فاطمه‏ عليها السلام بر تمام بندگان الهى حتى جن و انس، پرندگان و حيوانات، پيامبران و ملائكه واجب است.» (عوالم، ج 11، ص 190؛ دلائل الامامة، ص 28).

مدیر حوزه علمیه استان ایلام

مدیر حوزه علمیه استان ایلام

حجت الاسلام مرادبیگی: یکی از مطالبات و حداقل درخواست های حوزه، روحانیت و مردم از دولت و قوه قضاییه برخورد قاطع و شجاعانه با اخلالگران اقتصادی است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری حوزه از ایلام، حجت الاسلام والمسلمین وعد مرادبیگی، در جلسه هم اندیشی مدیران مدارس عمیله و معاونین حوزه علمیه استان ایلام با تاکید بر این که روحانیت صدای مردم است، گفت: روحانیون همانند مردم این تشنج اقتصادی و گرانی بازار را حس کرده‌اند و همان طور مقام معظم رهبری فرمودند عمده مشکلات به وجود آمده ضعف مدیریتی است اثرات تحریم‌ها در جو موجود در بازار بسیار کم بوده و این ضعف مدیریتی باعث تخلی اوقات مردم میگردد

وی با اشاره به این که این فشارهای اقتصادی بر معیشت مردم، بیکاری جوانان و افزایش سن ازدواج جوانان اثرات مستقیمی دارد، افزود: این مشکلات با همدلی، وحدت و انسجام، مدیریت جهادی و انقلابی حل خواهد شد و طبق فرمایشات مقام معظم رهبری قوای سه گانه باید متحد و همدلی خود را بالا ببرند تا مشکلات حل شود

مدیر حوزه علمیه ایلام ادامه داد: یکی از مطالبات حوزه علمیه، روحانیت و مردم برخورد قاطع و شجاعانه دولت و قوه قضاییه با اخلالگران اقتصادی است و برخورد قاطع در تقویت پایه های کشور اثرات بسیاری دارد و این حداقل درخواستی است که مردم و روحانیت از سران قوا دارند.

حجت الاسلام والمسلمین مرادبیگی ادامه داد:‌در بحث گرانی ها دست های پنهانی  برای افزایش ثروت خود به قیمت له کردن مردم فعالیت هایی را انجام می‌دهند. این افراد سودجو با ایجاد آشفتگی و گرانی در بازار به دنبال ضربه زدن به اقتصاد کشور هستند و برخورد قاطع و شجاعانه باعث دلگرمی و امیدواری مردم نسبت به آینده می‌شود

وی با اشاره به اینکه جنگ امروز ما با دشمن جنگ اقتصادی است، اظهار کرد: دشمنان می خواهند میزان نارضایتی مردم را افزایش دهند و نقشه های شوم خود را در کشور به وسیله‌‍‌ی  فشارهای اقتصادی عملی کنند.

مدیر حوزه علمیه استان ایلام در پایان گفت: از مسئولین می‌خواهیم که به صورت شفاف با مردم صحبت کنند و بابت اشتباهات از مردم عذرخواهی کنند.