مرکز مدیریت حوزه های علمیه
بنر شعار سال


براى شهادت حسین(ع)،حرارت و گرمایى در دلهاى مؤمنان است که هرگز سرد و خاموش نمى شود./جامع احادیث الشیعه، ج 12، ص 556

حکومت سعودی بداند ظلم پایدار نمی ماند

حکومت سعودی بداند ظلم پایدار نمی ماند

مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه به مناسبت هجوم‌های وحشیانه بر یمن بیانیه ای صادر کرد/حکومت سعودی بداند ظلم پایدار نمی ماند/ حوزویان و علمای دین دعاگوی ملت قهرمان یمن هستند.

به گزارش خبرگزاری حوزه مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه به مناسبت هجوم‌های وحشیانه بر یمن بیانیه ای صادر کرد که بدین شرح است:

«إِنَّ الَّذِينَ قَالُوا رَبُّنَا اللَّهُ ثُمَّ اسْتَقَامُوا تَتَنَزَّلُ عَلَيْهِمُ الْمَلَائِكَةُ أَلَّا تَخَافُوا وَلَا تَحْزَنُوا وَأبْشِرُوا بِالْجَنَّةِ الَّتِي كُنْتُمْ تُوعَدُونَ»(فصلت 30)
تسلسل حمله‌های هوایی وحشیانه جنگنده‌های سعودی بر مردم مظلوم و بی‌پناه یمن و کشتار هزاران مرد و زن و کودک مسلمان و تخریب صدها بیمارستان و مسجد و مدرسه و هزاران خانه، سندی بزرگ از ماهیت خونخوار و جنایتکارانه حکومت سعودی را در تاریخ ثبت کرد؛ چنان‌که همکاری ظالمانه برخی دول غربی و عربی را نیز ملت قهرمان یمن و دیگر ملل مسلمان، فراموش نخواهند کرد. « وَ سَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا أَیَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ»(شعرا 227)
اما مقاومت دلیرانه مردم مسلمان یمن، برگ زرینی از افتخارات خویش را در تاریخ یمن ثبت کرد و آنان را مصداق آیه کریمه فوق قرار داد که فرشتگان الهی بر آنان نازل شده و مژده سعادت جاودانه را به آنان می‌دهند.
تلاش‌های مذبوحانه سعودی که با استمداد از دیگر دول استعماری برای تصرف(الحدیده) انجام گرفت تا ششصد هزار نفر مردم مظلوم منطقه را زیر پای ستم اتحاد شوم(عبری، عربی، غربی) لگدکوب کنند، با امداد الهی و دلاوری‌های رزمندگان یمن، خنثی شد و درس عبرت دیگری را به دشمنان دادند.
لازم است حکومت سعودی و دیگر دولت‌های متجاوز بدانند که ظلم و ستم بر ملل مظلوم برای حکومت چند روزه دنیا، پایدار نمی‌ماند؛ چراکه قرآن کریم فرموده که حاکمان و ظالمان مقتدرتری در تاریخ بودند که زیر تازیانه‌های سنت الهی در هم شکسته شدند. «وَكَمْ أَهْلَكْنَا قَبْلَهُمْ مِنْ قَرْنٍ هُمْ أَشَدُّ مِنْهُمْ بَطْشًا فَنَقَّبُوا فِي الْبِلَادِ هَلْ مِنْ مَحِيصٍ»(ق/36)
ملت مسلمان و قهرمان یمن بدانند که تمامی حوزویان و علمای دینی و تمامی ملت ایران دعاگوی آنان بوده و بدانید که پیروزی نزدیک است.« أَلَيْسَ الصُّبْحُ بِقَرِيبٍ »(هود81)
       

مرکز  مدیریت حوزه‌های علمیه

پایگاه اطلاع رسانی روابط عمومی مرکز مدیریت حوزه های علمیه کشور