براى شهادت حسین(ع)،حرارت و گرمایى در دلهاى مؤمنان است که هرگز سرد و خاموش نمى شود./جامع احادیث الشیعه، ج 12، ص 556

دستگاه های امنیتی ودیپلماسی مانع پیشرفت برنامه‌ها وفتنه های روباه پیر شوند

دستگاه های امنیتی ودیپلماسی مانع پیشرفت برنامه‌ها وفتنه های روباه پیر شوند

حوزه‌های علمیه از دستگاه های امنیتی ودیپلماسی کشور می خواهد با دقت وسرعت حرکات مرموزانه این روباه پیر و غرب زدگان مزدور وبا نفوذش در ایران را رصد نموده ومانع پیشرفت برنامه‌ها وفتنه های انگلیسی وسایر دول استعماری شود.

متن بیانیه مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه به مناسبت توطئه های اخیر سفارت انگلستان به این شرح است:

 

بسم الله الرحن الرحیم

 

ودَّ الَّذِينَ كَفَرُوا لَوْ تَغْفُلُونَ عَنْ أَسْلِحَتِكُمْ وَأَمْتِعَتِكُمْ فَيَمِيلُونَ عَلَيْكُمْ مَيْلَةً وَاحِدَةً   نساء ﴿۱۰۲﴾

اشتباه این بود که آنهایی که اطلاعات داشتند و مسائل را می توانستند بفهمند، مردم را «از توطئه انگلیسی ها» مطلع نکردند.   امام خمینی (ره) (57/8/16 - نوفل لوشاتو)

علی رغم صلای رهبرفرزانه و هشدار نسبت به خطر دائم حکومت انگلیس که در 95/10/26 فرمودند:انگلیسی ها همیشه منشاء و منبع تهدید وفساد وخطر و نکبت برای غرب آسیا بوده اند متاسفانه سفارت انگلیس توطئه های خویش را علیه هویت دینی و استقلال ملت مومن ایران ادامه می دهد.

این روباه پیر، به منظور دستیابی به اهداف پلیدش روزی ملکه خود را سیده معرفی می کند و روزی پارتی وجشن مختلط زن ومرد برپا می کند وروزی سرسفره افطارش با حرام، مسلمانان را دعوت می کنند و روزی برای ملکه محتضرش جشن تولد می گیرد .

امروز روحانیت و ملت مومن وانقلابی ایران بیدار است  ودیگر اجازه اجرای نقشه های شوم این شیاطین  را نخواهد داد ونخواهد گذاشت در کشورهای اسلامی  که خون شهیدانش هنوز تازه است حرکات ضد فرهنگی انجام گیرد .

حوزه‌های علمیه از دستگاه های امنیتی ودیپلماسی کشور می خواهد با دقت وسرعت حرکات مرموزانه این روباه پیر و غرب زدگان مزدور وبا نفوذش در ایران را رصد نموده  ومانع پیشرفت برنامه‌ها وفتنه های انگلیسی وسایر دول استعماری شود.98/3/24

 

 مرکزمدیریت حوزه‌های علمیه