مرکز مدیریت حوزه های علمیه
بنر شعار سال


براى شهادت حسین(ع)،حرارت و گرمایى در دلهاى مؤمنان است که هرگز سرد و خاموش نمى شود./جامع احادیث الشیعه، ج 12، ص 556

نخستین نشست شورای هماهنگی نشریات علمی حوزوی برگزار شد

نخستین نشست شورای هماهنگی نشریات علمی حوزوی برگزار شد

اولین نشست شورای هماهنگی نشریات علمی حوزه با حضور معاون پژوهش حوزه‌­های علمیه، مدیر مراکز و امور پژوهشی ،تعدادی از سردبیران و صاحب­نظران در عرصه نشریات برگزارشد.

نخستین نشست شورای هماهنگی نشریات علمی حوزه با اهداف هماهنگی،هم­‌افزایی و تسهیل فرایند ارتباطی میان نشریات علمی حوزوی،استفاده از خرد جمعی در جهت راهبری کلان نشریات علمی حوزوی و همچنین ایجاد توازن در پوشش موضوعات مورد نیاز حوزه، جامعه  و نظام اسلامی، اولین نشست خود را با حضور معاون پژوهش حوزه­‌های علمیه، مدیر مراکز و امور پژوهشی ،تعدادی از سردبیران و صاحب­‌نظران در عرصه نشریات برگزارشد.

در این نشست حجت الاسلام والمسلمین میر معزی رئیس شورای هماهنگی نشریات علمی در سخنانی با اشاره به اهداف و وظایف این شورا،جایگاه آنرا در کمک به معاونت پژوهش حوزه در جهت هماهنگی بیشتر بین نشریات علمی حوزوی حائز اهمیت دانست و گفت:حرکت به سوی پرهیز از  برخی موازی کاری­‌ها و پاسخگو نمودن نشریات علمی نسبت  به مسائل علمی اعتقادی جامعه می­‌تواند از جمله وظایف این شورا باشد.

در این نشست درباره آیین­ نامه جدید وزارت علوم در مورد نشریات علمی بحث و گفت و گو شد و در پایان آیین­ نامه داخلی شورا با اصلاحاتی به تصویب رسید. 

پایگاه اطلاع رسانی روابط عمومی مرکز مدیریت حوزه های علمیه کشور