مرکز مدیریت حوزه های علمیه
بنر شعار سال


براى شهادت حسین(ع)،حرارت و گرمایى در دلهاى مؤمنان است که هرگز سرد و خاموش نمى شود./جامع احادیث الشیعه، ج 12، ص 556

حق گویی، ایثار و استقامت پیغام حضرت امام حسین (ع) است

حق گویی، ایثار و استقامت پیغام حضرت امام حسین (ع) است

حوزه/ محمد حسین محنتی گفت: تلاش برای حق و ایستادگی در برابر ظلم، راه امام حسین است و امروز از کشمیر تا افغانستان پیروان یزید برای مسلمانان کربلا درست کرده اند و حکومت پاکستان و روحانیون باید برای برقراری امنیت در ماه محرم تلاش کنند.

به گزارش گروه ترجمه خبرگزاری حوزه محمد حسین محنتی امیر جماعت اسلامی سند پاکستان گفت: تلاش برای حق و ایستادگی در برابر ظلم، راه امام حسین است و امروز از کشمیر تا افغانستان پیروان یزید برای مسلمانان کربلا درست کرده اند و حکومت پاکستان و روحانیون باید برای برقراری امنیت در ماه محرم تلاش کنند.

وی افزود: امروز به خاطر سیاست های اشتباه امت اسلامی در دنیا خون مسلمانان مظلوم مانند آب ریخته می شود و از سوی دیگر رژیم جعلی اسرائیل زندگی مردم فلسطین را برایشان سخت کرده است و از سوی دیگر در کشمیر هندوستان از 29 روز پیش تا کنون بدترین جنایات علیه مسلمانان کشمیر صورت می گیرد.

وی افزود: امام حسین (ع) حق، ایثار،صبر و استقامت در برابر ظلم را به ما آموخت. جنگ حق و باطل سالها قبل شروع شده و ادامه دارد، اما مانند قبل ان شاءالله حق پیروز خواهد شد و باطل نابود خواهد شد، چون پیروزی همیشه با حسینیان است و شکست برای پیروان یزید.

پایگاه اطلاع رسانی روابط عمومی مرکز مدیریت حوزه های علمیه کشور