...شما اهل بیت، اهل الله هستید که به برکت شما، نعمت کامل گشته و پراکندگی بر طرف شده و اتحاد کلمه پدید آمده است.الکافی، جلد 1، ص 446

مدرسه خاتم الانبیاء (ص) بم میزبان عزاداران حسینی

مدرسه خاتم الانبیاء (ص) بم میزبان عزاداران حسینی

حوزه/ مدرسه علمیه خاتم الانبیاء(ص) شهرستان بم، از ۲۵ شهریور به مدت سه شب، میزبان عزاداران حسینی خواهد بود.

سرپرست مدرسه علمیه سفیران هدایت خاتم‌الانبیاء (ص) بم در گفت و گو  با خبرنگار خبرگزاری «حوزه» در کرمان، با اشاره به برگزاری مراسم عزاداری اباعبدالله‌الحسین در دهه دوم ماه محرم به مدت سه روز در این مدرسه، گفت: به همت هیئت مذهبی امام صادق علیه‌السلام مدرسه، مراسم سوگواری از ۲۵ شهریور به مدت سه شب در محل مدرسه خاتم الانبیاء و مسجد حضرت فاطمه الزهرا (جنب مدرسه) برگزار می‌گردد.

وی با اشاره به برنامه عزاداری در این لیالی خاطر نشان کرد: مراسم از ساعت ۲۰ هر شب با قرائت آیاتی از قرآن کریم آغاز خواهد شد و در ادامه با قرائت زیارت عاشورا، سخنرانی تعدادی از خطیبان برجسته شهرستان و در انتها مداحی و عزاداری ادامه پیدا خواهد کرد.  

سرپرست مدرسه علمیه سفیران هدایت خاتم‌الانبیاء (ص) بم با اشاره به آزاد بودن حضور عموم مردم در این مجالس اظهار کرد:  با نظر به مراسمات پیشین، مدرسه آمادگی لازم برای پذیرایی از عزاداران حسینی را دارد. لذا از عموم مردم شهرستان بم جهت شرکت در این مراسم دعوت به عمل می‌آید.

گفتنی است این مراسم به مدت سه شب از ۲۵ شهریورماه ساعت بیست در محل مدرسه خاتم الانبیاء (ص) بم واقع در بلوار حوزه و دانشگاه شهرستان بم برگزار خواهد شد.
انتهای پیام