مرکز مدیریت حوزه های علمیه
بنر شعار سال


براى شهادت حسین(ع)،حرارت و گرمایى در دلهاى مؤمنان است که هرگز سرد و خاموش نمى شود./جامع احادیث الشیعه، ج 12، ص 556

حضور آیت الله اعرافی در منزل دوتن از جانبازان دفاع مقدس

حضور آیت الله اعرافی در منزل دوتن از جانبازان دفاع مقدس

مدیر حوزه های علمیه با حضور درمنزل دوتن از جانبازان و خانواده شهید دوران دفاع مقدس از رشادت های آنان تمجید و تقدیر کرد.

مهم‌ترین هدف شهدا ، جانبازان و ایثارگران 8سال دفاع مقدس احیای دین، و رفتن به مسیر امامت و ولایت بود، در هر پست و مقامی که باشیم باید راه شهدا را باید با تمام قوت و قدرت  ادامه بدهیم، چرا که هر خدشه‌ای به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران وارد شود یعنی به راحتی جا پای خون شهدا گذاشته‌ایم.

رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله خامنه ای می‌فرمایند «زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدا کمتر از خود شهادت نیست». این جمله پرمحتوا و مهمی است که ایشان، نام و خاطره شهدا را معادل خون شهید می‌دانند، شهادتی که برای شهید یک حرکت ارزشمند، مهم و فراتر از همه فوق ارزش‌ها است.

آیت الله علیرضا اعرافی مدیر حوزه های علمیه بر اساس تبعیت از ولی امر خود به مناسبت های مختلف در منزل خانواده های شهدا، جانبازان و ایثارگران 8سال دفاع مقدس حضور پیدا کرده و ضمن دلجویی از پدران، مادران شهدا، از رشادت های فرزندان آنان تجلیل به عمل می آورد.

مدیر حوزه های علمیه، نیز به همراه حجت الاسلام والمسلمین ملکدار رئیس مرکز امور طلاب و دانش آموختگان حوزه های علمیه و سردار هاشمی مدیر کل بنیاد شهید و ایثارگران استان قم در منزل دوتن از جانبازان و خانواده های شهدا حضور پیدا کرده و ضمن قدردانی و تکریم  با آنان گفت و گو کرد.

آیت الله اعرافی ابتدا در منزل عبدالرضا مزاری  جانباز آزاده و فرزند شهید و سپس در منزل محمد حبیب زاده بیژنی جانباز و فرزند شهید حضور پیدا کرد و در سخنانی با زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا گفت: اقتدار و عزت امروز ایران اسلامی مدیون جانفشانی های شماست و امروز شما جانبازان عزیز شهدای زنده این آب و خاک و الگوی مستقیم برای جامعه و به ویژه نسل جوان هستید.

وی با بیان این که جانبازان عزیز ادامه دهنده راه علمدار کربلا هستند، افزود: رشادت ها و دلاوری های شهدا و جانبازان بی بدیل است، و الگویی جز علمدار کربلا  ندارند.

 

 

 

 

 

پایگاه اطلاع رسانی روابط عمومی مرکز مدیریت حوزه های علمیه کشور