مرکز مدیریت حوزه های علمیه
بنر شعار سال


براى شهادت حسین(ع)،حرارت و گرمایى در دلهاى مؤمنان است که هرگز سرد و خاموش نمى شود./جامع احادیث الشیعه، ج 12، ص 556

حرکت دانشگاهیان در مسیر تحقق بیانیه گام دوم انقلاب ضروری است

حرکت دانشگاهیان در مسیر تحقق بیانیه گام دوم انقلاب ضروری است

حجت الاسلام خدیوی با تأکید بر حرکت دانشگاهیان در مسیر تحقق بیانیه گام دوم انقلاب گفت: این بیانیه سند و نقشه شکوفایی و توسعه پایدار کشور است.

حجت‌الاسلام «علی خدیوی» در نشست علمی اساتید و مدیران گروه‌های معارف اسلامی دانشگاه‌های آزاد اسلامی استان آذربایجان‌شرقی با بیان این‌که شعارهای اصیل انقلاب اسلامی بر اساس فطرت انسان‌ها بنا شده است، اظهار داشت: در نظام اسلامی رعایت عدالت، انصاف، استقلال و آزادی و پرهیز از اشرافی‌گری تاکید شده است.

مسؤول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان آذربایجان‌شرقی با تأکید بر این‌که دانشگاه‌ها و مراکز علمی کشور دارای ظرفیت‌های مختلف و فراوانی هستند، خاطرنشان کرد: باید از این ظرفیت برای پیشبرد و تعالی انقلاب بهره‌مند شد.

وی تصریح کرد: دانشگاه‌ها با تربیت نیروی انسانی متخصص و متعهد و تولید علم و فناوری با توجه به نیاز روز جامعه می‌توانند در این خصوص گام‌های موثری بردارند.

حجت الاسلام خدیوی حرکت دانشگاهیان در مسیر تحقق بیانیه گام دوم انقلاب را ضروری دانست و افزود: این بیانیه سند و نقشه آینده شکوفایی و توسعه پایدار کشورمان محسوب می شود.

مسؤول نهاد رهبری در دانشگاه های آذربایجان‌شرقی با تأکید بر این‌که دانشگاهیان باید بیش از سایر نهادها و دستگاه‌ها در این راستا تلاش کنند، افزود: همه مسؤولان، مدیران و دست‌اندرکاران باید برای پیشبرد اهداف تعالی نظام جمهوری اسلامی تلاش کنند.

وی با اشاره به اصول بنیادین انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: آن مسئول و مدیری که برای رسیدن به پست و مقامی فقط در راستای پر کردن جیب خودش است، آن فرد هیچ‌گونه جایگاهی در این نظام ندارد.

خدیوی با تاکید بر اینکه با تمسک به خداوند متعال، ارزش‌های اسلامی و انقلابی می‌توان در پیشبرد اهداف عالی نظام موفق شد، خاطرنشان کرد: هر کس در حد توان خود باید دینش را به نظام ادا کند.

پایگاه اطلاع رسانی روابط عمومی مرکز مدیریت حوزه های علمیه کشور