مرکز مدیریت حوزه های علمیه
بنر شعار سال


براى شهادت حسین(ع)،حرارت و گرمایى در دلهاى مؤمنان است که هرگز سرد و خاموش نمى شود./جامع احادیث الشیعه، ج 12، ص 556

مردم در دهه فجر زمینه را برای انتخاباتی سرنوشت ساز فراهم خواهند ساخت

مردم در دهه فجر زمینه را برای انتخاباتی سرنوشت ساز فراهم خواهند ساخت

در آستانه دهه مبارکه فجر و چهلمین روز شهادت سردار دلها حاج قاسم سلیمانی، ملت رشید ایران بار دیگر با شرکت فعال در راهپیمایی شکوهمند یوم الله ۲۲ بهمن فریاد پیروزی اسلام و اقتدار نظام اسلامی و استمرار خط مقاومت، قافله شهیدان انقلاب اسلامی را سر داده و زمینه را برای انتخاباتی سرنوشت ساز فراهم خواهد ساخت.

 بیانیه مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه بمناسبت دهه مبارک فجر و یوم الله ۲۲ بهمن

بسم الله الرحمن الرحیم

(والفجر و لیال عشر)
ایام الله دهه فجر یادآور نجات مردم ایران از استبداد و استعمار و هدایت بسوی حاکمیت دین خدا در پرتو الطاف الهی به ویژه یوم الله ۲۲ بهمن روز تحقق پیروزی حق علیه باطل بر ملت بزرگ و عزتمند ایران اسلامی و همه ی ملت های آزاده جهان مبارک باد.
حضرت امام خمینی(رضوان الله تعالی علیه) با اعتماد به صدق وعده الهی که فرمود: و لَیَنصُرَنَّ الله من یَنصُره (سوره حج آیه ۴۰) پوشالی دانستن حکومت های استبدادی و استعماری به اراده مردم و نیروی پرتوان مردمی ایمان داشت، ملت هم با جان و دل در صحنه مبارزه با طاغوت زمان و حکومت ننگین پهلوی حاضر شدند و این انقلاب سرانجام با امدادهای الهی و جان فشانی مردم به پیروزی رسید.
اکنون انقلاب اسلامی ایران با گام های استوار مردم و رهبری داهیانه امامین انقلاب پس از گذشت ۴۱ سال از تولد شکوهمندش به ثبات و اقتدار خود رسیده و با تعمیق هویت اسلامی، خودباوری، امید آفرینی، بصیرت افزایی، دشمن شناسی و اهتمام به تربیت دینی و انقلابی و برنامه ریزی و عزم راسخ جهت اجرای توصیه های هفت‌گانه بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی برای نسل جوان و نوجوان و همچنین مبارزه با جریان های غرب زده و مفاسد ابتذال اخلاقی بستر طلوع خورشید عظمای ولایت و مصلح موعود جهانی را فراهم خواهد ساخت.
میراث بزرگ مکتب امام (رضوان الله تعالی علیه) برای اُمّت، اثبات اسلام ناب محمدی(صلی الله علیه و آله) و نفی اسلام آمریکایی یعنی اسلام سکولارها و  متحجّرین است که حفظ آن انقلاب ما را بیمه نموده و ماهیت و اعتبار استکبار جهانی و دستگاه آن را به خطر انداخته است. به گونه ای که دولت تروریستی آمریکا سراسیمه به ترور وقیحانه ی سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس و همراهانشان اقدام نمود، اما غافل از اینکه شهادت شهدای گرانقدر جبهه مقاومت، گام مهمی در تسریع تحولات و بیداری و همگرایی هرچه بیشتر ملّت ایران و دیگر ملّت ها شد. تحولی که می تواند پیروزی و دستاورد تاریخی و اساسی برای ملت ها و شکست و ضربه ای بنیادین برای نظام سلطه و خروج همیشگی آمریکا از منطقه را رقم زند.
اکنون در آستانه دهه مبارکه فجر و چهلمین روز شهادت سردار دلها حاج قاسم سلیمانی، ملت رشید ایران بار دیگر با شرکت فعال در راهپیمایی شکوهمند یوم الله ۲۲ بهمن فریاد پیروزی اسلام و اقتدار نظام اسلامی و استمرار خط مقاومت، قافله شهیدان انقلاب اسلامی را سر داده و زمینه را برای انتخاباتی سرنوشت ساز فراهم خواهد ساخت.
مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه

پایگاه اطلاع رسانی روابط عمومی مرکز مدیریت حوزه های علمیه کشور