ماه رجب را ريسمانى ميان خود و بندگانم قرار داده ام؛هر كس به آن چنگ زند،به وصال من رسد./إقبال الأعمال ، ج 3 ، ص 174

استفاده از ظرفیت ویدئو کنفرانس بین ستاد و مدیریت های استانی

استفاده از ظرفیت ویدئو کنفرانس بین ستاد و مدیریت های استانی

حجت الاسلام حسین مومنی کارشناس امور استانهای معاونت پژوهش از اجرای طرح جامع ویدئو کنفرانس با اهداف آگاهی از عملکرد استان ها و همچنین استماع مطالبات و انتظرات استانی و هم اندیشی به منظور ارتقای کمی و کیفی فعالیت هخای پژوهشی در استان ها و مدارس خبر داد .

 

حجت الاسلام حسین مومنی کارشناس امور استانهای معاونت پژوهش از اجرای طرح جامع ویدئو کنفرانس با اهداف آگاهی از عملکرد استان ها و همچنین استماع مطالبات و انتظرات استانی و هم اندیشی به منظور ارتقای کمی و کیفی فعالیت هخای پژوهشی در استان ها  و مدارس خبر داد .

کارشناس امور استانهای معاونت پژوهش اظهار داشت: در همین راستا تاکنون برنامه ویدئو کنفرانس با استان ها و مناطق ویژه زیر اردبیل، ایلام، بوشهر، بناب، لرستان، کردستان، یزد، البرز و نشست حضوری با خوزستان برگزار گردید و استان ها و مناطق ویژه بابل،  هرمزگان، شیراز، گلستان و... در صف انتظار می باشند که بر اساس تقویم زمانبندی در نظر گرفته شده به تدریج برگزار می شود.

شایان ذکر است در این هم اندیشی و هم افزایی معاون محترم پژوهش و مدیران ستادی معاونت پژوهش و همچنین کارشنان مسئولان ادارات متناسب با نیاز های استانی از سوی معاونت پژوهش مرکز و مدیران معزز استانی و معاون پژوهش و اموزش و تعدادی از اعضای شورای پژوهش استان ها حضور دارند.

بر اساس بازخوردگیری های انجام گرفته با این برنامه فاصله زمانی و مکانی در جهت ارتباط وثیق و همفکری موثر ازبین رفته و رضایت طرفینی بین ستاد و صفوف برقرار گردیده است.

وی اظهار امیدواری کرد به زودی درصدد هستیم تا از طریق این ظرفیت مجازی و فرصت ایجاد شده از طریق ویدئو کنفرانس را به آموزش پژوهش، آموزش مدیریت پژوهش و همچنین هم اندیشی لازم فی مابین مدیریت مطالعات و برنامه ریزی  و معاونان پژوهشی استان ها  در جهت تهیه برش استانی از نظام جامع پژوهشی نیز در دستور کار قرار گیرد