مرکز مدیریت حوزه های علمیه
بنر شعار سال


براى شهادت حسین(ع)،حرارت و گرمایى در دلهاى مؤمنان است که هرگز سرد و خاموش نمى شود./جامع احادیث الشیعه، ج 12، ص 556

پیام آیت الله اعرافی به واتیکان و تمام ادیان جهان

پیام آیت الله اعرافی به واتیکان و تمام ادیان جهان

به دستگاه واتیکان و تمام ادیان جهان پیام می دهیم که ما معتقد به بازگشت بشریت به خدا و احیای سنت دعا و نیایش بوده و حوزه علمیه قم نیز این مسئله را مهم می شمارد و همراه شما خواهد بود.

آیت الله علیرضا اعرافی، پیش از ظهر امروز در حاشیه دیدار رئیس و اعضای هیأت رئیسه مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم به موضوع روز دعا که از سوی واتیکان اعلام شده است، پرداخت و گفت: امروز بنابر اعلام دستگاه واتیکان، روز دعا در جهان است و ما نیز آن را قبول داشته و برای دعا ارزش قائلیم.

وی ابراز داشت: ما تمام بشریت را برای بازگشت به دعا، نیایش و توجه به عالم قدس دعوت کرده و به دستگاه واتیکان اعلام می کنیم که همراه شما هستیم و دست نیاز به سمت حضرت حق دراز می کنیم.

مدیر حوزه های علمیه خاطرنشان ساخت: به دستگاه واتیکان و تمام ادیان جهان پیام می دهیم که ما معتقد به بازگشت بشریت به خدا و احیای سنت دعا و نیایش بوده و حوزه علمیه قم نیز این مسئله را مهم می شمارد و همراه شما خواهد بود.

عضو شورای عالی حوزه های علمیه تصریح کرد: ما دارای ارزش هایی انسانی هستیم که از سوی قدرت های شیطانی، قدرت های مستکبر و هجمه های تکنولوژی پایمال شده و مجدداً باید احیا شود؛ بشر باید همبستگی و اخلاق پیدا کرده تا ظلم را کنار بزند.

پایگاه اطلاع رسانی روابط عمومی مرکز مدیریت حوزه های علمیه کشور