مرکز مدیریت حوزه های علمیه
بنر شعار سال


براى شهادت حسین(ع)،حرارت و گرمایى در دلهاى مؤمنان است که هرگز سرد و خاموش نمى شود./جامع احادیث الشیعه، ج 12، ص 556

تقدیر حجت‌الاسلام‌ والمسلمین نبوی از اقدامات معاونت تبلیغ خوزستان

تقدیر حجت‌الاسلام‌ والمسلمین نبوی از اقدامات معاونت تبلیغ خوزستان

حجت‌الاسلام‌والمسلمین نبوی، با تقدیر از اقدامات معاونت تبلیغ حوزه علمیه خوزستان، گفت: این مجموعه اقدامات بسیار مطلوبی را در خوزستان و حتی در سطح کشور انجام داده که جا دارد از نشاط و پویایی آن تشکر کنم.

حجت‌الاسلام‌ والمسلمین بهرام پور  به همراه جمعی از معاونان خود در جریان سفر به قم و نشست با مدیر و معاونان مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه کشور، با حجت‌الاسلام ‌والمسلمین نبوی، معاون تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیه، دیدار و گفتگو کردند.
در این جلسه، مدیر حوزه علمیه خوزستان، گزارشی از فعالیت‌های معاونت تبلیغ حوزه علمیه خوزستان همچون «روند اقدامات صورت گرفته در طرح هجرت» و همچنین «استقبال بسیار گسترده آموزش‌وپرورش، معلمان و والدین دانش آموزان از مدارس امین خوزستان»، ارائه کرد.
حجت‌الاسلام ‌والمسلمین نبوی، معاون تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیه، در نیز ضمن تقدیر و تشکر از مجموعه معاونت تبلیغ استان خوزستان، اظهارداشت: این مجموعه اقدامات بسیار مطلوبی را در خوزستان و حتی در سطح کشوری انجام داده که جا دارد از نشاط و پویایی این معاونت تقدیر و تشکر کنم.
وی تصریح کرد: اقداماتی که در حوزه علمیه خوزستان زیر نظر آیت‌الله موسوی جزایری در حال انجام است، بسیار خوب و کاربردی است.
حجت‌الاسلام‌والمسلمین نبوی در پایان اظهار کرد: هرجایی که لازم است معاونت تبلیغ حوزه‌های علمیه کشور، در موضوعی به استان خوزستان کمک کند، این اقدام انجام خواهد گرفت.
لازم به ذکر است، از مصوبات مهم این جلسه می‌توان به صدور مجوز «ارائه ۵ واحد آموزشی فرهنگیان در خوزستان» اشاره کرد و این بدان معناست؛ طلابی که در آزمون آموزش‌وپرورش قبول شده و بناست که معلم رسمی شوند، به جای اینکه در دانشگاه فرهنگیان قم درس بخوانند، می‌توانند در پردیس فرهنگیان حوزوی خوزستان ادامه تحصیل دهند.

پایگاه اطلاع رسانی روابط عمومی مرکز مدیریت حوزه های علمیه کشور