مرکز مدیریت حوزه های علمیه
بنر شعار سال


پیامبر اکرم(ص)فرمودند:نشان منافق سه چيز است:سخن به دروغ بگويد،از وعده تخلف كند،در امانت خيانت نمايد./تحف العقول ص 316

بیانیه مرکز مدیریت حوزه های علمیه به مناسبت هفته حقوق بشر آمریکایی

بیانیه مرکز مدیریت حوزه های علمیه به مناسبت هفته حقوق بشر آمریکایی

آمریکای جنایتکار با جنگ افروزی، اختلاف افکنی، در افتادن با حکومت ها و ملت ها، بی عدالتی، قتل و حبس و ضرب و شتم رنگین پوستان و عدالت خواهان ملت خود روی شیطان را سفید کرده است.

متن بیانیه مرکز مدیریت حوزه های علمیه به مناسبت هفته حقوق بشر آمریکایی به این شرح است:

مقام معظم رهبری:

از هفتم تیر تا دوازدهم تیر شما ببینید چقدر ترور قتل عام و کشتار انجام شد، چقدر زن، کودک، عالم و سیاستمدار به وسیله عوامل آمریکا آماج این جنایت ها قرار گرفتند اگر طراح این حوادث هم سرویس‌های امنیتی آمریکا و غرب نبودند، حداقل کمک کننده بودند، حداقل تشویق کننده بودند، این دشمنی ها را بشناسیم به تعبیر بعضی دوستان خوب است این هفتم تا دوازدهم تیر را هفته حقوق بشر آمریکایی اعلام بکنیم. ۱۳۹۴/۴/۶

ششم تیر ۱۳۶۰ یادآور ترور مقام معظم رهبری در مسجد ابوذر؛  هفتم تیر ۱۳۶۰ یادآور حادثه انفجار حزب جمهوری اسلامی و شهادت شهید بهشتی و ۷۲ تن از سرمایه های انقلاب اسلامی؛‌ هفتم تیر ۱۳۶۶ یادآور حادثه بمباران شیمیایی سردشت؛‌ یازدهم تیر ۱۳۶۱ یادآور ترور شهید صدوقی و دوازدهم تیر ۱۳۶۷ یادآور حادثه تلخ اسقاط هواپیمای ایرباس توسط ناو آمریکایی وینسنس می باشد.

 این حوادث تنها گوشه‌ای از پرونده سیاه ظالمانه آمریکای جنایتکاری است که با جنگ افروزی، اختلاف افکنی، در افتادن با حکومت ها و ملت ها، بی عدالتی، قتل و حبس و  ضرب و شتم  رنگین پوستان و عدالت خواهان ملت خود روی شیطان را سفید کرده است.

تحریم ‌های اقتصادی شیطان بزرگ و دیگر دشمنان  استعمارگر که به قصد شکست نظام اسلامی و معیوب سازی و تسلیم شدن ملت قهرمان و مومن ایران در برابر زورگویی های آنان انجام گرفته، گرچه موجب مشقت معیشتی ملت ایران گشته اما با لطف خدا دشمنان اسلام در این اهدافشان ناکام گشته و اکنون که نظام اسلامی به یک درخت تناور تبدیل شده علاوه بر بالندگی و توانمندی در ابعاد مختلف محبوب ملت های انقلابی جهان قرار گرفته است.

حوزه های علمیه ضمن تسلیت به خانواده های آسیب دیده از انواع عملیات های تروریستی آمریکا از خداوند بزرگ خواهان است که هر چه زودتر مقدمات افول استکبار شیطان بزرگ را فراهم نماید.

 

مرکز مدیریت حوزه های علمیه

پایگاه اطلاع رسانی روابط عمومی مرکز مدیریت حوزه های علمیه کشور