مرکز مدیریت حوزه های علمیه
بنر شعار سال


پیامبر اکرم(ص)فرمودند:نشان منافق سه چيز است:سخن به دروغ بگويد،از وعده تخلف كند،در امانت خيانت نمايد./تحف العقول ص 316

ثبت نام دوره غیرحضوری (مجازی) طرح مطالعاتی آثار شهید مطهری

ثبت نام دوره غیرحضوری (مجازی) طرح مطالعاتی آثار شهید مطهری

ثبت نام دوره غیرحضوری (مجازی) طرح مطالعاتی آثار شهید مطهری (قدس سره) جهت طلاب سراسر کشور در سطوح مختلف از تاریخ 10 الی 25 مهر انجام می شود.

ثبت نام دوره غیرحضوری (مجازی) طرح مطالعاتی آثار شهید مطهری (قدس سره) جهت طلاب سراسر کشور در سطوح مختلف از تاریخ 10 الی  25 مهر انجام می شود.

در این طرح، مطالعه آثار شهید مطهری (قدس سره) در 3 سال در نظر گرفته شده است که با توجه به سطح فراگیری مخاطبین و شرایط خاص می توان این­ مدت را کاهش یا افزایش داد.

از آنجا که برخی آثار استاد مطهری (ره) تخصصی است و مطالعه تمامی آثار ایشان برای عموم طلاب مقدور نمی باشد، در این طرح مطالعاتی آثار شهید مطهری(قدس سره)، گزیده­ای از آثار ایشان در نظر گرفته شده تا مخاطبان با چارچوب اندیشه­های استاد و ابعاد مختلف نظام معرفتی و منظومه فکری ایشان آشنا شوند.

اجرای این طرح در سال تحصیلی جاری متفاوت با سال­های قبل می باشد و ثبت نام و آزمون متمرکز انجام می شود.

ثبت نام از طریق سامانه پیشخوان حوزه و آزمون­ها به­صورت مجازی برگزار می­شود.

مخاطب این سیر، طلاب، دانشجویان، معلمان، مدیران فرهنگی و به طور کلی تمام اقشار و علاقمندان به مطالعه آثار استاد با سطح استعدادی متوسط و سطح معلومات دیپلم به بالاست.

برای اساتید، فارغ التحصیلان و ممتازان طرح مطالعاتی آثار شهید مطهری (قدس سره) امتیازاتی نیز در نظر گرفته شده که از جمله، لحاظ امتیاز در واگذاری شهرک های حوزوی می باشد که اساتید، فارغ التحصیلان و ممتازان این طرح با ارائه گواهی از معاونت تهذیب و تربیت حوزه های علمیه می توانند از این امتیازات بهره مند گردند.

طلاب جهت ثبت نام به سامانه پیشخوان حوزه به آدرس  Login.ismc.ir مراجعه نمایند

 آیین نامه طرح شهید مطهری-سال1400-1399                  wordpdf

جدول زمانبندی برنامه های طرح-سال1400-1399             wordpdf

پوسترطرح شهید مطهری-سال 1400-1399

پایگاه اطلاع رسانی روابط عمومی مرکز مدیریت حوزه های علمیه کشور