مرکز مدیریت حوزه های علمیه
بنر شعار سال


پیامبر اکرم(ص)فرمودند:نشان منافق سه چيز است:سخن به دروغ بگويد،از وعده تخلف كند،در امانت خيانت نمايد./تحف العقول ص 316

مراسم اهدای جوایز منتخبین مسابقه بزرگ تفسیر قرآن کریم حوزه های علمیه برگزار می شود

مراسم اهدای جوایز منتخبین مسابقه بزرگ تفسیر قرآن کریم حوزه های علمیه برگزار می شود

مراسم اهدای جوایز منتخبین مسابقه بزرگ تفسیر قرآن کریم حوزه های علمیه با حضور و سخنرانی آیت الله اعرافی و استاد قرائتی امروز بعد از نماز ظهر و عصر برگزار خواهد شد.

حجت الاسلام والمسلمین سیدحسن حسینی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری حوزه، با اعلام این خبر افزود: با اعلام اسامی برندگان مسابقه بزرگ تفسیر قرآن کریم ویژه طلاب، خانواده و فرزندان آنان مراسمی با حضور نمایندگان شورای قرآن مراکز حوزوی  و برخی از برندگان این دوره از مسابقات ظهر امروز برگزار می شود.

مدیر اداره قرآن و حدیث حوزه‌های علمیه بیان کرد: در ثبت نام اولیه بیش از هفت هزار نفر از طلاب و خانواده آنان حضور داشتند، ولی تعداد مشارکت‌کننده در روز مسابقه به سه هزار و ۲۵۰ نفر در سه بخش طلاب (تفسیر قرآن جز ۲۹ و ۳۰)، همسران طلاب (تفسیر سوره نور) و فرزندان (تفسیر سوره لقمان) رسید.

وی افزود: مسابقه بزرگ تفسیر قرآن کریم با اشراف علمی و حمایت مالی مفسر قرآن کریم اتساد قرائتی و حمایت ستاد برگزاری مسابقات قرآن و حدیت مراکز حوزوی همچون مرکز خدمات حوزه، حوزه علمیه برادران، حوزه علمیه خواهران، حوزه علمیه اصفهان، حوزه علمیه خراسان، جامعةالمصطفی(ص) العالمیة و جامعةالزهرا(س) در روز ۳۱ شهریورماه به همت ستاد برگزاری مسابقات واقع در مدیریت قرآن و حدیث معاونت تهذیب حوزه‌های علمیه سراسر کشور برگزار شد.

مدیر اداره قرآن و حدیث حوزه‌های علمیه با اشاره به مشارکت مراکز و مؤسسات حوزوی افزود: به منظور برگزاری منسجم مسابقات در فصول و مناسبت‌های مختلف، ستاد برگزاری مسابقات قرآن و حدیث نهادهای حوزوی با حمایت و پشتیبانی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه تشکیل شد که به فراخور زمان و مناسبت‌های پیش‌رو، مسابقات فرهنگی با مشارکت همه نهادهای حوزوی با موفقیت برگزار کند. به ۱۱۴ نفر از برگزیدگان هر گروه و در مجموع به ۳۴۲ نفر جایزه از طرف ستاد تفسیر استاد قرائتی اهداء خواهد شد.

وی از مدیریت خانواده معاونت امور فرهنگی و مرکز فناوری و اطلاعات مرکز خدمات به خاطر همکاری مناسب در اجرای این مسابقه تشکر و قدردانی کرد.

حجت الاسلام و المسلمین حسینی ادامه داد: مراسم اهدای جوایز روز دوشنبه ۱۴ مهرماه ساعت ۱۲ با حضور آیت الله اعرافی و  استاد  قرائتی در سالن جلسات مرکز مدیریت حوزه های علمیه برگزار خواهد شد.

نتایج مسابقه بزرگ تفسیر قرآن کریم به شرح ذیل است؛

برگزیدگان مسابقه تفسیر، گروه طلاب

http://tahzib.ismc.ir/uploads/tafsir۱.pdf

برگزیدگان مسابقه تفسیر، گروه همسر و فرزندان بالای ۱۵ سال

http://tahzib.ismc.ir/uploads/tafsir۲.pdf

برگزیدگان مسابقه تفسیر، گروه فرزندان زیر ۱۵ سال

http://tahzib.ismc.ir/uploads/tafsir۳.pdf

پایگاه اطلاع رسانی روابط عمومی مرکز مدیریت حوزه های علمیه کشور