مرکز مدیریت حوزه های علمیه
بنر شعار سال


پیامبر اکرم(ص)فرمودند:نشان منافق سه چيز است:سخن به دروغ بگويد،از وعده تخلف كند،در امانت خيانت نمايد./تحف العقول ص 316

جامعه علمی و دینی جهان اسلام مجاهدت های آیت الله مصباح را فراموش نخواهد کرد

جامعه علمی و دینی جهان اسلام مجاهدت های آیت الله مصباح را فراموش نخواهد کرد

معاون پژوهش حوزه‌های علمیه با تسلیت ارتحال آیت الله مصباح یزدی عنوان کرد: انقلاب اسلامی ایران و جامعه علمی و دینی جهان اسلام، هرگز فداکاری‌ها و تلاش‌های مجاهدانه و علمی آن چراغ هدایت و کشتی‌بان مرزهای دانش و علم را فراموش نخواهد کرد.

حجت الاسلام والمسلمین ابوالقاسم مقیمی‌حاجی معاون پژوهش حوزه‌های علمیه و دبیر همایش کتاب سال حوزه در پی ارتحال جانگداز عالم فرزانه حضرت آیت الله حاج شیخ محمدتقی مصباح یزدی (رضوان الله تعالی علیه) پیام تسلیتی منتشر کرد:

بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون

خبر رحلت جانگداز عالم نستوه، علامه مجاهد، فقیه و فیلسوف گران‌سنگ  حضرت آیت‌الله حاج شیخ محمدتقی مصباح یزدی (رضوان الله تعالی علیه) مایه تالم و تاثیر شدید گردید.

انقلاب اسلامی ایران و جامعه علمی و دینی جهان اسلام، هرگز فداکاری‌ها و تلاش‌های مجاهدانه و علمی آن چراغ هدایت و کشتی‌بان مرزهای دانش و علم را فراموش نخواهد کرد.

این ضایعه اسفناک را به پیشگاه مقدس و نورانی حضرت بقیةالله الاعظم (روحی و ارواح العالمین لتراب مقدمه الفداء)، مقام معظم رهبری که در سالروز شهادت مالک‌اشتر زمان، داغدار عمار و مطهری زمان گشت، و همچنین به حوزه‌های علمیه، شاگردان و علاقه‌مندان آن عالم عامل و فرزندان و بیت معزز ایشان تسلیت عرض می‌نمایم.

از درگاه خداوند متعال علو درجات آن فقیه پارسا را خواستارم و برای فرزندان و بیت معظم ایشان صبر و اجر مسئلت می‌نمایم.

ابوالقاسم مقیمی‌حاجی

دبیر همایش کتاب سال حوزه

پایگاه اطلاع رسانی روابط عمومی مرکز مدیریت حوزه های علمیه کشور