مرکز مدیریت حوزه های علمیه
بنر شعار سال


پیامبر اکرم(ص)فرمودند:نشان منافق سه چيز است:سخن به دروغ بگويد،از وعده تخلف كند،در امانت خيانت نمايد./تحف العقول ص 316

۲۰ اسفند آغاز ثبت نام داوطلبان ورود به حوزه های علمیه در سال جدید تحصیلی

۲۰ اسفند آغاز ثبت نام داوطلبان ورود به حوزه های علمیه در سال جدید تحصیلی

علاقه مندان به تحصیل علوم دینی در مدارس و حوزه های علمیه برادران ، می توانند در صورتی که واجد شرایط نام نویسی و پذیرش حوزه ها باشند، برای اولویت های مورد نظر خود در پذیرش سال ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱ ثبت نام کنند.

مرکز سنجش و پذیرش حوزه های علمیه ، هر ساله در بازه زمانی معینی اقدام به پذیرش طلبه از میان داوطلبان علاقه مند به تحصیل سطوح عالی علوم دینی می کند.

بر اساس این گزارش: پذیرش داوطلبان در سه سطح ( گروه ۱ و ۲ و ۳ ) انجام می شود و داوطلبان با توجه به مدارک و شرایط اختصاصی هر سطح باید اقدام به ثبت نام در گروه متناسب با شرایط خود کنند.

 ثبت نام و پذیرش حوزه های علمیه برادران از واحدهای خواهران بصورت مجزا برگزار می شود؛ اما ثبت نام تمامی واحد های برادران و یا خواهران سال ۱۴۰۰ بصورت یکپارچه و از طریق مرکز سنجش و پذیرش حوزه های علمیه انجام می شود.

ثبت نام پذیرش مقاطع مختلف حوزه های علمیه برادران معمولا هر ساله از اسفند یا فروردین ماه آغاز می شود. طبق اطلاعیه منتشر شده در خصوص زمان ثبت نام حوزه های علمیه برادران سال ۱۴۰۰ داوطلبان می توانند از تاریخ ۲۰ اسفند ۱۳۹۹ برای ثبت نام حوزه های علمیه برادران ۱۴۰۰ اقدام کنند.

خاطر نشان می شود: علاقه مندان می توانند جهت مطالعه شرایط پذیرش و مراحل ثبت نام، بر روی آدرس ذیل کلیک نمایند.

https://media.hawzahnews.com/d/2021/03/06/0/1112278.pdf

پایگاه اطلاع رسانی روابط عمومی مرکز مدیریت حوزه های علمیه کشور