مرکز مدیریت حوزه های علمیه
بنر شعار سال


پیامبر اکرم(ص)فرمودند:نشان منافق سه چيز است:سخن به دروغ بگويد،از وعده تخلف كند،در امانت خيانت نمايد./تحف العقول ص 316

ارتباط طلاب ایده پرداز با مرکز مدیریت حوزه بیشتر می شود

ارتباط طلاب ایده پرداز با مرکز مدیریت حوزه بیشتر می شود

حجت الاسلام والمسلمین فاخری گفت: یکی از اهداف راه اندازی سامانه ایده و طرح حوزه، ارتباط قوی تر مرکز مدیریت حوزه با طلاب و حوزویان ایده پرداز بوده است.

حجت الاسلام و المسلمین فاخری، در مراسم رونمایی از سامانه بانک ایده و طرح پرتال دفتر برنامه ریزی و نظارت راهبردی حوزه که با حضور مدیر حوزه های علمیه برگزار شد، گفت: یکی از اهداف راه اندازی این سامانه ارتباط قوی تر با طلاب و حوزویان ایده پرداز بوده است؛ اهتمام به برنامه ریزی و انجام فرآیندهای علمی و تخصصی از سوی مدیریت حوزه های علمیه یکی دیگر از اهداف راه اندازی این سامانه است.

وی افزود: این سامانه می تواند به ثبت و تجمیع ایده های طلاب، سرعت بخشیدن به تحولات ضروری در حوزه، همفکری، مشارکت و هم افزایی واحدهای ستادی حوزه های علمیه بپردازد و تسهیل تدوین نقشه جامع تحولی در حوزه را به دنبال داشته باشد.

مدیر اندیشکده دفتر برنامه ریزی و نظارت راهبردی حوزه بیان داشت: در این سامانه فضای تعامل اندیشه ای بین کاربران و صاحبان ایده ها فراهم شده است تا به رشد هرچه بیشتر ایده ها و ایده پردازان کمک شود.

وی گفت: فازهای بعدی هم برای این سامانه در نظر گرفته شده است.

حجت الاسلام و المسلمین فاخری افزود: آسان سازی استفاده از سامانه و همچنین موتور بسیار قوی جست و جوی سامانه از قابلیت های مهم این سامانه است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: واقعیت این است که این سامانه با زحمات زیادی ایجاد شده است و از همه خواستاریم همکاری بیشتری در زمینه اداره و ارتقای این سامانه به عمل آورند.

پایگاه اطلاع رسانی روابط عمومی مرکز مدیریت حوزه های علمیه کشور