مرکز مدیریت حوزه های علمیه
بنر شعار سال


پیامبر اکرم(ص)فرمودند:نشان منافق سه چيز است:سخن به دروغ بگويد،از وعده تخلف كند،در امانت خيانت نمايد./تحف العقول ص 316

آیت الله اعرافی دغدغه شنیدن حرف های طلاب را دارد/دفتر مدیر حوزه به روی همه باز است

آیت الله اعرافی دغدغه شنیدن حرف های طلاب را دارد/دفتر مدیر حوزه به روی همه باز است

حجت الاسلام والمسلمین علی علیزاده گفت: آیت الله اعرافی دغدغه شنیدن و حل مسائل و مشکلات طلاب را دارد؛ این می تواند الگویی برای مدیران حوزه های علمیه استان ها باشد.

حجت الاسلام والمسلمین علی علیزاده،‌ در دیدار با جمعی از نخبگان حوزه،  ضمن تبریک ایام و اعیاد گذشته ماه رجب و اعیاد پیش رو در ماه مبارک شعبان گفت:  ماه رجب ماهی است که ما در آن آماده برای ورود به ضیافت الله می شویم.

وی افزود: مدیر حوزه های علمیه دغدغه شنیدن و حل مسائل و مشکلات طلاب را دارد؛ این می تواند الگویی برای مدیران حوزه های علمیه استان ها باشد.

مسئول حوزه مدیریت حوزه های علمیه خاطرنشان کرد: نامه های طلاب از طریق سامانه صفیر قابل ارسال به مدیر حوزه های علمیه است و در هر روز تعداد بسیار زیادی نامه به دست آیت الله اعرافی می رسد؛ و پاسخ داده می شوند.

وی گفت: ما می خواهیم این ارتباط مدیر با طلاب الگوسازی شود و در حوزه های علمیه کشور اجرایی گردد.

مشاور مدیر حوزه های علمیه تصریح کرد: در دفتر مدیر حوزه های علمیه به روی همه باز است و ما آماده خدمتگزاری به طلاب و رفع مسائل و مشکلات آن ها در حد وسع حوزه هستیم.

وی افزود: ما شیعیان و حوزه علمیه قم که خاستگاه انقلاب اسلامی بوده است باید دریچه افکار و راه حل مشکلات را برای کشور خود و سایر کشورها باز کنیم.

حجت الاسلام والمسلمین علی علیزاده بیان داشت: آنچه امروز نیاز حوزه است کاربردی کردن دروس و علوم آن و همین طور ارتباط گیری بیشتر طلاب و روحانیون با مردم می باشد.

وی گفت: در این روزها که کرونا شایع شده است می توان از ظرفیت فضای مجازی به نحو احسن بهره برد و تبلیغ در این فضا را در برنامه های روزانه خود قرار دهیم.

پایگاه اطلاع رسانی روابط عمومی مرکز مدیریت حوزه های علمیه کشور