مرکز مدیریت حوزه های علمیه
بنر شعار سال


پیامبر اکرم(ص)فرمودند:نشان منافق سه چيز است:سخن به دروغ بگويد،از وعده تخلف كند،در امانت خيانت نمايد./تحف العقول ص 316

تحصیل بیش از ۲۰۰۰ طلبه در مدارس علمیه استان کرمان/زمینه فعالیت های فرهنگی در کرمان فراهم است

تحصیل بیش از ۲۰۰۰ طلبه در مدارس علمیه استان کرمان/زمینه فعالیت های فرهنگی در کرمان فراهم است

حجت الاسلام والمسلمین عباس سلمه ای گفت: حوزه علمیه استان کرمان شامل ۲۸ مدرسه بوده که از بین آن ها ۱۱ مدرسه، مرکز تربیت سفیران هدایت می باشند؛ به طور کلی بیش از ۲۰۰۰ طلبه در استان کرمان مشغول به تحصیل هستند.

حجت الاسلام والمسلمین عباس سلمه ای، در حاشیه بازدید از خبرگزاری حوزه، با تقدیر از فعالیت های رسانه رسمی حوزه، گفت: پوشش و انتشار اخبار حوزه در جامعه کار مورد نیاز و لازمی است که خوشبختانه از سوی خبرگزاری حوزه در حال انجام است.

مدیر حوزه علمیه کرمان با تاکید بر انتشار اخبار درست از مجرای  صحیح آن،‌ افزود: تبلیغات دشمن سنگین است و ما باید در مقابله با آن اخبار صحیح و حقایق را به گوش مردم برسانیم.  

وی خاطرنشان کرد: ما در حوزه علمیه کرمان در حال تشکیل گروهی به جهت انجام فعالیت های رسانه ای هستیم تا بتوانیم اخبار و محتوای مفیدی را به سمع و نظر مردم شریف استان و حتی کشور برسانیم.

حجت الاسلام والمسلمین سلمه ای به حضور شخصیت های تاثیرگذار در استان کرمان از جمله سردار شهید سلیمانی اشاره کرد و گفت: حاج قاسم سلیمانی به گردن همه ما حق دارد و می بایست به این شخصیت بزرگ بیش از پیش در رسانه ها پرداخته شود.

وی تصریح کرد: برای راه اندازی دفتر نمایندگی خبرگزاری حوزه در استان کرمان تلاش لازم را خواهیم کرد؛ در استان کرمان فضا برای انجام فعالیت های فرهنگی فراهم است و فقط به همت و اراده فعالان این حوزه نیاز است.

وی افزود: حوزه علمیه استان کرمان، داری ۲۸ مدرسه علمیه است که از بین آن ها ۱۱ مدرسه، سفیران هدایت می باشند؛ به طور کلی بیش از ۲۰۰۰ طلبه در استان مشغول تحصیل هستند.

پایگاه اطلاع رسانی روابط عمومی مرکز مدیریت حوزه های علمیه کشور