مرکز مدیریت حوزه های علمیه
بنر شعار سال


پیامبر اکرم(ص)فرمودند:نشان منافق سه چيز است:سخن به دروغ بگويد،از وعده تخلف كند،در امانت خيانت نمايد./تحف العقول ص 316

آخرین مهلت ثبت نام دوره مجازی مهارت افزایی اساتید تجوید مدارس علمیه

آخرین مهلت ثبت نام دوره مجازی مهارت افزایی اساتید تجوید مدارس علمیه

مدیر قرآن و حدیث معاونت تهذیب حوزه از آغاز ثبت‌نام آخرین دوره‌های مجازی دانش و مهارت افزایی اساتید تجوید مدارس علمیه خبر داد.

حجت الاسلام و المسلمین سیدحسن حسینی، با بیان اینکه این دوره به صورت سراسری ویژه مدارس علمیه در قالب دو دوره‌ی ارتقای سطح و تربیت معلم تجوید است، اظهار داشت: به حول و قوه الهی و در ظل توجهات خاصه حضرت ولی عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف، آخرین مرحله از دوره‌های دانش افزایی اساتید تجوید حوزه‌های علمیه سراسر کشور به صورت مجازی، در قالب دو دوره‌ی ارتقای سطح و تربیت معلم تجوید، پیش‌بینی و برنامه‌ریزی شده است که در تیر و مرداد ماه سال جاری برگزار خواهد شد.

وی افزود: طبق توافق به عمل آمده با معاونت محترم آموزش حوزه‌های علمیه، پذیرفته شدگان دوره‌های مدیریت قرآن و حدیث در صورت داشتن شرایط عمومی تدریس، جهت دریافت حکم تدریس به مدیریت امور اساتید آن معاونت معرفی خواهند شد.

حجت الاسلام حسینی بیان داشت: ثبت‌نام این مرحله، تا پایان اردیبهشت‌ ماه توسط معاونین محترم تهذیب و تربیت حوزه‌های استانی صورت گرفته و متقاضیان می‌بایست جهت اطلاع از آیین‌نامه و مراحل گزینش و برگزاری دوره‌ها، به پایگاه اطلاع رسانی معاونت تهذیب به نشانی ذیل مراجعه کنند:

http://tahzib-howzeh.ir

پایگاه اطلاع رسانی روابط عمومی مرکز مدیریت حوزه های علمیه کشور