مرکز مدیریت حوزه های علمیه
بنر شعار سال


پیامبر اکرم(ص)فرمودند:نشان منافق سه چيز است:سخن به دروغ بگويد،از وعده تخلف كند،در امانت خيانت نمايد./تحف العقول ص 316

مرحوم فیض گیلانی خدمتی مجاهدانه به نظام اسلامی کرد

مرحوم فیض گیلانی خدمتی مجاهدانه به نظام اسلامی کرد

مدیر حوزه های علمیه با صدور پیامی درگذشت عالم مجاهد و پارسا آیت الله محمدعلی فیض گیلانی از اعضای جامعه مدرسین حوزه علمیه قم را تسلیت گفت.

 آیت الله اعرافی مدیر حوزه های علمیه با صدور پیامی درگذشت عالم مجاهد و پارسا آیت الله  محمدعلی فیض گیلانی از اعضای جامعه مدرسین حوزه علمیه قم را تسلیت گفت که متن آن به این شرح است:

انا لله و انا الیه راجعون
در نهایت تاسف و تاثر خبر ارتحال عالم جلیل القدر و مجاهد پارسا حضرت آیت الله حاج شیخ محمدعلی فیض گیلانی(طاب ثراه) دریافت شد.


آن روحانی متقی پس از کسب فیض از محضر اساتید بزرگ و عالمان صاحب نامی همچون حضرت آیت الله العظمی بروجردی(ره) و حضرت امام خمینی(قدس سره) به تعلیم و تربیت نفوس مستعده اهتمام داشته و دارای سوابق درخشان و اثرگذاری در خدمت مجاهدانه و مخلصانه به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در سنگرهای مختلف بودند.


اینجانب فقدان آن روحانی والا مقام را که سالها در جهت ارتقای فرهنگ اصیل و ناب اسلامی صادقانه تلاش نمود به حوزه های علمیه، بیت مکرم، دوستان و آشنایان تسلیت عرض نموده و از درگاه خداوند متعال برای ایشان روح و رضوان ربوبی و حشر با اولیای الهی و برای بازماندگان, سلامتی، عزت، شکیبایی و اجر پایدار خواهانم.
علیرضا اعرافی
مدیر حوزه های علمیه

پایگاه اطلاع رسانی روابط عمومی مرکز مدیریت حوزه های علمیه کشور