مرکز مدیریت حوزه های علمیه
بنر شعار سال


پیامبر اکرم(ص)فرمودند:نشان منافق سه چيز است:سخن به دروغ بگويد،از وعده تخلف كند،در امانت خيانت نمايد./تحف العقول ص 316

همه نفرات برتر و برگزیدگان هشتمین جشنواره هنر آسمانی

همه نفرات برتر و برگزیدگان هشتمین جشنواره هنر آسمانی

از برگزیدگان جشنواره هنر آسمانی با حضور مدیر حوزه‌های علمیه و معاون تبلیغ و امور فرهنگی حوزه علمیه و جمعی از اساتید تقدیر به عمل آمد.

برگزیدگان هشتمین جشنواره هنرآسمانی با حضور مدیر حوزه‌های علمیه، معاون تبلیغ و امور فرهنگی حوزه و جمعی از اساتید و بزرگان حوزوی مورد تقدیر قرار گرفتند.

کل آثار ارسالی به دبیرخانه جشنواره ۱۳۲۱ اثر بود که ۵۵۴ هنرمند به رقابت پرداختند که از این تعداد ۳۷۱ نفر از طلاب برادر و ۱۸۳ نفراز طلاب خواهر بودند.

علاوه بر برگزیدگان از حجت‌الاسلام سید احمد شفیعی هنرمند خوشنویس و حجت الاسلام سید کاظم علوی فیلمنامه نویس که از پیشکسوتان حوزوی در عرصه هنر هستند تقدیر ویژه به عمل آمد.

بر اساس این گزارش در دوبخش هنرهای تجسمی و هنرهای نمایشی از طلاب برگزیده تقدیر شد که در بخش تجسمی عبارتند از؛

نفرات برتر در رشته خوشنویسی

آقای مرتضی قائدی رشید آبادی (خط نسخ)

آقای رضا شیخ محمدی (خط نستعلیق)

خانم فاطمه کاظمی(خط شکسته)

رشته تصویر سازی

خانم اکرم السادات میر توانا رتبه برتر ،خانم الیا سادات لاجوردی شایسته تقدیر

رشته کاریکاتور

آقای جواد صالحی حاجی آبادی رتبه برتر ، آقای احمد عابدینی رتبه‌ شایسته تقدیر

رشته نگارگری

آقای هادی حسینی رتبه برتر

خانم فاطمه نعمتی شایسته تقدیر

رشته گرافیک

آقای سعید رویین تن رتبه برتر

آقای رسول شمس الدین شایسته تقدیر

رشته نقاشی

آقای سید علی موسوی قافله باشی رتبه برتر

رشته عکاسی

آقای عباس مشهدی آقایی رتبه برتر

آقای سید جواد میر حسینی شایسته تقدیر

رتبه برتر هنرهای تجسمی در قسمت ویژه جشنواره با رشته مسجد در موضوع گرافیک به آقای محمد طه جلیلی تعلق گرفت و در رشته نقاشی هم آقای اسماعیل علی مردانی رتبه برتر بخش ویژه را کسب نمود.

در ادامه از منتخبین هنرهای نمایشی نیز تقدیر به عمل آمد که عبارتند از؛

رشته فیلمنامه نویسی

خانم الهه پور محمدی با اثر آنا رتبه برتر

آقای حسین طالبی مجرد با اثر نسخ شایسته تقدیر

رشته نمایشنامه نویسی

آقای علی زیستی با اثر سوری خانم رتبه برتر

آقای حسین فلاح با اثر علمداران شایسته تقدیر

رشته بازی نامه نویسی

آقای حبیب داستانی با اثر عملیات انهدام ۳رتبه برتر

رشته کارگردانی

آقای مرتضی راوش برای کارگردانی شهید رمضان رتبه برتر

آقای حمید قائمی مهر برای کارگردانی اثر هنری من آنجا بودم شایسته‌ تقدیر

خانم زهره نجف زاده برای کارگردانی اثر ۶۴۱۰روز اسارت منتخب داوری

رشته تهیه کنندگی

آقای سیدمحمد حسین هاشمی برای اثر ۱۱ جولای رتبه برتر

آقای محمدتقی استیری و امین سعادتی تهیه کنندگی اثر هنری گلخونه شایسته تقدیر

برنده ویژه بخش نمایشی در موضوع ویژه جشنواره به اثر هنری آقای محمد هادی سرانجام که تهیه کنندگی آثاری با موضوع جمعیت را عهده‌دار بودند تعلق گرفت.

پایگاه اطلاع رسانی روابط عمومی مرکز مدیریت حوزه های علمیه کشور