مرکز مدیریت حوزه های علمیه
بنر شعار سال


پیامبر اکرم(ص)فرمودند:نشان منافق سه چيز است:سخن به دروغ بگويد،از وعده تخلف كند،در امانت خيانت نمايد./تحف العقول ص 316

تلاش می‌کنیم وابستگی به بودجه‌های دولتی کم شود

تلاش می‌کنیم وابستگی به بودجه‌های دولتی کم شود

حجت‌الاسلام والمسلمین طباطبایی امام جمعه شهر سامن با آیت الله اعرافی در قم دیدار و گفت و گو کرد.

آیت الله اعرافی در دیدارحجت الاسلام والمسلمین طباطبایی امام جمعه شهر سامن و حجت الاسلام ایلخانی مدیر مدرسه علمیه ولیعصر(عج) این شهر که در دفتر مدیر حوزه های علمیه در قم برگزار شد در سخنانی گفت: در مسائل تربیتی و تهذیبی پرسنل کادر و اساتید مدارس علمیه بسیار مهم و تاثیرگذار است.

وی توجه به نخبگان و استعدادهای برتر در همه برنامه ریزی ها را مهم عنوان کرد و ابراز داشت: توجه به نخبگان بسیار مهم است و لازم است که توجه داشت ممکن است طلبه ای واقعا یک نخبه و استعداد فوق العاده ای باشد،اما به خوبی شناسایی و حمایت نشود.

امام جمعه قم توجه به مسائل علمی و ارتقای علمی اساتید و کادر مدارس علمیه را مهم دانست و تاکید کرد: بنده در طی این سالها با وجود کارهای اجرایی زیادی که داشتم، اما هرگز از مسائل علمی و درس و بحث فاصله نگرفتم و سایر اساتید و کادر مدارس و حوزه ها نیز باید همین گونه باشند و مدام ارتقای علمی و دانشی داشته باشند.

آیت الله اعرافی توجه و ایجاد منابع پایدار را مورد توجه مدیریت حوزه دانست و گفت: همواره به دنبال منابع و اعتبارات پایدار و مردمی بوده ایم تا هر چقدر که می شود وابستگی به دولت و بودجه های دولتی کم شود.

خاطرنشان می شود: در ابتدای این دیدار حجت الاسلام والمسلمین طباطبایی امام جمعه سامن و حجت الاسلام والمسلمین ایلخانی مدیر مدرسه علمیه ولیعصر(عج) این شهر در گزارش های جداگانه ای به تبیین دیدگاه ها و دغدغه های خود پرداختند.

پایگاه اطلاع رسانی روابط عمومی مرکز مدیریت حوزه های علمیه کشور