مرکز مدیریت حوزه های علمیه
بنر شعار سال


پیامبر اکرم(ص)فرمودند:نشان منافق سه چيز است:سخن به دروغ بگويد،از وعده تخلف كند،در امانت خيانت نمايد./تحف العقول ص 316

پیام تقدیر آیت‌الله اعرافی از طلاب جهادگر هرمزگان

پیام تقدیر آیت‌الله اعرافی از طلاب جهادگر هرمزگان

مدیر حوزه های علمیه طی پیامی از علما، اساتید و طلاب جهادگر حوزه علمیه هرمزگان تشکر کرد.

آیت الله علیرضا اعرافی مدیر حوزه های علمیه در پیامی به علما، اساتید و طلاب جهادگر حوزه علمیه هرمزگان که در پی وقوع زلزله در برخی روستاهای بندر لنگه به خدمات رسانی به زلزله زدگان پرداختند، تجلیل نمود.

متن پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم و هو خیر ناصر و معین
سلام علیکم
با احترام و عرض تبریک اعیاد مبارک ذی الحجة الحرام، آنچنانی که حادثه دلخراش زلزله شهرستان بندرلنگه و اندوه از دست دادن و مجروح شدن تعدادی از هموطنان، موجب رقم خوردن تأسف و تألم قلبی شده، خروش و شکوه جهادگران حوزوی برای امدادرسانی در گرمای طاقت فرسای این ایام خطه هرمزگان، مایه مباهات و افتخار بود.
بر خود لازم می دانم از هدایت ها و ارشادات آیت الله رکنی دامت برکاته در جهت تربیت طلاب فاضل و مردمی شهرستان بندرلنگه و تشریک مساعی یکایک طلاب، فضلا و اساتید ارجمند حوزه های علمیه هرمزگان، خصوصا جهادگران مدرسه علمیه آل البیت علیهم السلام به واسطه حضور به موقع و ارزشمند در کنار برادران و خواهران اهل سنت روستاهای بندرلنگه و نقش آفرینی در جهاد خدمت رسانی و رسیدگی به آسیب دیدگان زلزله، صمیمانه تقدیر و تشکر کرده و توفیقات روزافزون همه این عزیزان را از خداوند متعال مسئلت نمایم.
بی شک این حضور مخلصانه و ایثار گرانه در کنار مردم و مسئولین حاضر در صحنه خدمت، نشان بارز حوزه انقلابی و اجتماعی بوده و استمرار سیره و سبک زندگی سلف صالح و حکایت‌گر وحدت بین مذاهب در میدان عمل بوده است. ان شاءالله به فضل الهی استمرار این خدمات، علاوه بر تعالی روزافزون آرمان های انقلاب اسلامی، موجب نومیدی دشمنان و بدخواهان ایران اسلامی عزیز نیز خواهد شد.

از خداوند متعال رفع مشکلات و گرفتاری های ملت شریف ایران و آسیب دیدگان عزیز را خواهانم.

پایگاه اطلاع رسانی روابط عمومی مرکز مدیریت حوزه های علمیه کشور